Nový Kontakt od října na regionálních stanicích Českého rozhlasu

04.10.2016 8:06

Atraktivní hosté, zvídaví moderátoři – a hlavně posluchači, kteří se mohou hosta sami ptát na to, co je zajímá. Takový je pořad Kontakt, který od října nasadí do svého večerního vysílání regionální stanice Českého rozhlasu.

Nový Kontakt od října na regionálních stanicích Českého rozhlasu
Foto: red
Popisek: Český rozhlas
reklama

Nový Kontakt tak naváže na stejnojmenný pořad, který v posledních pěti letech vysílala stanice Dvojka. „Díky zapojení regionálních stanic můžeme výrazně rozšířit okruh hostů, které v tomto pořadu přivítáme. Vybírat budeme ty, kdo rozumí svému oboru, aby posluchači slyšeli opravdu relevantní a užitečné odpovědi na své otázky,“ řekl ředitel regionálního vysílání Českého rozhlasu Jan Menger. Mezi hosty budou lékaři, psychologové, právníci, ale i chovatelé, rádci spotřebitelů a další lidé, kteří mají co říci. A pokaždé budou odpovídat i na dotazy posluchačů.

Do vysílání nového Kontaktu se zapojí všechna regionální studia Českého rozhlasu. Posluchači tak uslyší hosty z celé České republiky. Zpovídat je budou skoro dvě desítky zkušených moderátorů regionálních stanic, mezi nimi i rozhlasoví matadoři jako Jaromír Ostrý, Pavel Kudrna nebo Jitka Lukešová. „U moderátorů, kteří se Kontaktu ujmou, samozřejmě máme jistotu, že vědí, na co se ptát. Jsme ale přesvědčeni, že stejně dobře se budou ptát i naši posluchači. Ti budou moci volat přímo do studia, nebo posílat své dotazy e-mailem. A pokud se na některé otázky v pořadu nedostane, budeme se je snažit využívat i v dalších pořadech, které ve vysílání Českého rozhlasu máme“, dodává Jan Menger.

Pořad Kontakt regionální stanice Českého rozhlasu vysílají od 3. října 2016 každý všední den po 20. hodině.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český statistický úřad: Inovuje méně než polovina podniků

22:11 Český statistický úřad: Inovuje méně než polovina podniků

V období 2016–2018 inovovalo v Česku své produkty nebo podnikové procesy 47 % podniků, ve skupině ve…