OMV a Karel Loprais zvou na Rallye Dakar

01.12.2014 15:35

Připojit se k jedné z největších osobností Rallye Dakar a stát se na pár dní spolu s ním účastníkem tohoto slavného závodu? To je dárek, který OMV nadělí pod stromeček výherci své zimní soutěže.

OMV a Karel Loprais zvou na Rallye Dakar
Foto: OMV
Popisek: OMV
reklama

Společnost OMV zahajuje v pondělí 1. prosince zimní kampaň na prémiová paliva MaxxMotion, jejíž tváří je Karel Loprais, šestinásobný vítěz Rallye Dakar v kategorii kamionů. Kampaň doprovází velká soutěž, která bude na vybraných čerpacích stanicích OMV probíhat od 1. do 24. prosince 2014. Každý, kdo se v tomto období zaregistruje na stránce www.soutezodakar.cz a zároveň co nejpřesněji odpoví na otázku týkající se závodu, může vyhrát hlavní cenu soutěže – unikátní osmidenní letecký zájezd pro dvě osoby na Rallye Dakar v doprovodu Karla Lopraise. Podmínkou platné registrace je natankování alespoň třiceti litrů prémiových paliv MaxxMotion.    

„Dobrodružství, které jsme pro výherce naší zimní soutěže připravili spolu s Karlem Lopraisem, zcela jistě nadchne nejen fanoušky rallye. Osmidenní výlet do Jižní Ameriky je totiž nabitý zážitky,“ říká marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová a dodává: „Výherce čeká celodenní pobyt v dakarském bivaku, kde se setká se všemi členy Lopraisova týmu a společně s nimi povečeří. Těšit se může na sledování některých etap rallye stejně jako na závěrečné předávání cen v Buenos Aires a večerní párty. Čas bude ale i na proslulé argentinské tango, prohlídku města a řadu dalších překvapení.“ 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Češi v Mali podporují výcvik, školství i sociální centra

21:23 Armáda ČR: Češi v Mali podporují výcvik, školství i sociální centra

Těsně před předáním velení španělským kolegům se českým vojákům, působícím v misi EUTM Mali, podařil…