PMS ČR: Klienti probačního centra pomáhají městu Písek

21.04.2024 20:48 | Tisková zpráva

Projekt Zpátky do života sice k 30. dubnu 2024 končí, ale brány Probačního domu v Písku se rozhodně nezavírají. Naopak – klienti pod vedením pracovníků domu nepolevují a dál městu Písek pomáhají.

PMS ČR: Klienti probačního centra pomáhají městu Písek
Foto: PMS
Popisek: Probační a mediační služba - logo

Již od začátku dubna se klienti Probačního domu ve svém volném čase věnují sázení stromů v Třešňovém sadu na Flekačkách. Pod vedením instruktora Petra ve spolupráci s městem Písek k dnešnímu dni vysadili více než 35 třešňových stromků.

V sobotu 6. dubna se také pracovníci i klienti Probačního domu společně se zástupci Charity Písek a Fokusu Písek aktivně připojili k akci „Ukliďme Česko“. Celá skupina čistila frekventovaný turistický úsek podél břehu řeky Otavy a nakonec se povedlo nashromáždit více než 7 plných pytlů odpadků, včetně bonusů v podobě zrezlého nákupního vozíku, kompostéru, televize aj. Vydařenou akci zakončilo společné opékání buřtů.

O týden později se pak pod záštitou Charity Písek klienti Probačního domu zapojili jako dobrovolníci do celorepublikové akce „Sbírka potravin“. Akce proběhla v písecké prodejně Albert a celkem se letos od občanů podařilo vybrat více než 686 kg trvanlivých potravin a 161 kg drogistického zboží, které budou dále využity v pomoci potřebným.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

kampaň

Kde máte důkaz, že jsou všichni mimo vás ,,Putinovi užiteční idioti“? Nešíříte náhodu dezinformace, proti kterým paradoxně tak bojujete? A myslíte, že touto negativní kampaní docílíte něčeho pozitivního, třeba zklidnění politické situace v zemi? To je takový problém vést kampaň tak, že budete prezen...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Novela zákoníku práce přináší pozitivní změny pro zaměstnavatele

19:02 Hospodářská komora: Novela zákoníku práce přináší pozitivní změny pro zaměstnavatele

Sloučení výpovědních důvodů v případě ztráty zdravotní způsobilosti do jedné kategorie, které přines…