Pilsner Urquell odmění úspěšné olympioniky pivem na rok zdarma

16.02.2014 19:05

Soukup a Sáblíková už mají ‚pivní odměnu‘ jistou. Kdo se přidá?

Pilsner Urquell odmění úspěšné olympioniky pivem na rok zdarma
Foto: www.kremlin.ru
Popisek: Ruský prezident Vladimir Putin v Soči
reklama

Úspěšní olympionici si ze Soči přivezou nejen slávu a cenné kovy, ale i zlato tekuté. Generální partner Českého olympijského týmu Pilsner Urquell věnuje všem českým sportovcům, kteří v jakékoliv disciplíně na ZOH dosáhnou na medailové pozice, pivo na celý rok zdarma. Pilsner Urquell aktivně podporuje české olympioniky již 12 let a z této „předolympijské motivace“ se stala již tradice.

„Je těžké odhadnout, kolik z 88 našich olympijských reprezentantů se v Soči umístí na stupních vítězů a odnese si i pivo na celý rok, ale my jsme navařili piva dost, a tak můžeme fandit, ať jich je co nejvíce. Věřím, že tuto motivaci sportovci ocení a že jim naše pivo přijde vhod k oslavě úspěchu s přáteli a fanoušky,“ řekl s úsměvem manager značky Pilsner Urquell Lukáš Novotný.

Po dvou dnech získali čeští sportovci Jaroslav Soukal a Martina Sáblíková již dvě medaile, ale pro olympiádu v Soči mají Češi i další horké kandidáty na medaili. Fanoušci už tradičně věří českému hokejovému výběru nebo Lukáši Bauerovi. Velkým příslibem může být i výborná forma biatlonistky Soukalové nebo snowboardistek Evy Samkové a Šárky Pančochové. Těmto i všem dalším reprezentantům vyjadřuje značka Pilsner Urquell jako hrdý partner plnou podporu a přeje jim tu nejlepší formu.

Pilsner Urquell pivem po zásluze odměňuje také zpětně bez promlčecí lhůty. Pivo na rok zdarma tak získala i olympionička Věra Cechlová, které byla dodatečně udělena bronzová medaile z Letních olympijských her v Aténách 2004. Po dlouhých 8 letech, kdy byla s konečnou platností pro doping diskvalifikována původní bronzová olympionička, se Věra kromě medaile dočkala i své „pivní odměny“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Policie ČR: Vyšetřování „Bečvy“ v přímém přenosu

14:21 Policie ČR: Vyšetřování „Bečvy“ v přímém přenosu

Vyjádření policejního prezidenta k případu „Bečva“