Policie ČR: Celorepubliková dopravní akce s organizacemi TISPOL

25.07.2016 15:07 | Zprávy

Rozsáhlá dopravní akce se zaměřením na kontroly osobní a nákladní dopravy pod dohledem středočeských policistů.

Policie ČR: Celorepubliková dopravní akce s organizacemi TISPOL
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Policisté Středočeského kraje se zapojili do celorepublikové bezpečnostně dopravní akce s organizací TISPOL, která probíhá v tomto týdnu od pondělí 25. do neděle 31. července 2016 na pozemních komunikacích po celém území Středočeského kraje.

Celé dopravně bezpečnostní opatření je zaměřeno především na důkladnou kontrolu dodržování povinností při provozování silniční osobní a nákladní dopravy podle zákona č. 111/1994Sb. o silniční dopravě a mezinárodních předpisů a dohod dodržování zejména sociálních předpisů, jako je například doba řízení odpočinku bezpečnostních přestávek, manipulace s kontrolním zařízením a paměťovými kartami řidičů. Dále na kontrolu přepravy nebezpečných věcí podle dohody ADR, kontrolu technického stavu užitkových vozidel, na správné zabezpečení a upevnění nákladu a případně kontrolu hmotnosti a rozměrů vozidel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústavní soud: Spor o lesy vydané rodu Colloredo-Mansfeld se již podruhé vrací na začátek

16:14 Ústavní soud: Spor o lesy vydané rodu Colloredo-Mansfeld se již podruhé vrací na začátek

Obecné soudy podmínily existenci restitučního nároku požadavkem na podání žádosti podle zákona z rok…