Policie ČR: Pátráme po svěřenkyni z výchovného ústavu

10.10.2020 14:02 | Zprávy

ZNOJEMSKO: Hledáme dívku, která je na útěku i s několikadenním novorozencem.

Policie ČR: Pátráme po svěřenkyni z výchovného ústavu
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

V úterý 6. října bylo vyhlášeno celostátní pátrání po šestnáctileté dívce, svěřenkyni dětského výchovného ústavu v obci  Moravský Krumlov. Znojemští kriminalisté jí hledají také v souvislosti s tím, že na útěku je společně s několikadenní novorozenou dcerou.  Policisté předpokladají, že by se měla v současné době pohybovat s otcem jejího dítěte v Olomouckém kraji, odkud pochází. 

Další informace k hledané naleznete zde: https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=22491006200613 (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

SMS

Není bezpředmětné, komu byli SMS poslány, když je jasné, že byli směřovány prezidentovi? Proč je neposlal Macinka přímo jemu nevím, spíš otázka na něj. Ale podle vás je jejich obsah v pořádku? A celkově podle vás takto má komunikovat státník?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIAMO: Jsme partnerem projektu LIFE COALA

16:08 DIAMO: Jsme partnerem projektu LIFE COALA

Globálním cílem projektu je úspěšně implementovat cíle Adaptační strategie na dopady změny klimatu, …