Potlesk na jevišti si vychutnalo přes sto klientů sociálních služeb

31.03.2017 19:51 | Zprávy

Festival Život je jen náhoda se tento týden konal v Tylově domě v Poličce už podesáté. Kulturní dům ho pořádá společně s Domovem na zámku Bystré pro obyvatele domovů pro osoby s mentálním postižením z východní části Pardubického kraje a jejich přátele. Nejzajímavější vystoupení zpestří předávání cen Duhové křídlo na podzim v Pardubicích.

Potlesk na jevišti si vychutnalo přes sto klientů sociálních služeb
Foto: pardubickykraj.cz
Popisek: Úřad Pardubického kraje

„S velkou radostí jsem sledoval zaujetí všech vystupujících i těch, kteří s nimi třeba několik měsíců na jejich programech pracovali. Zároveň je skvělý i ohlas u mladého publika, které každoročně naplní Tylův dům,“ řekl bezprostředně po skončení programu Pavel Šotola, radní pro sociální péči a neziskový sektor.

„Studenti místních škol tady viděli, co lidé s hendikepem dokáží, jak se nebojí vystoupit na veřejnosti a prožívali to s nimi, fandili jim. Opět tady byla nádherná atmosféra, kvůli které sem všichni jezdí.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Vystoupení z EU

Nemyslíte, že když vystoupíme z EU, vedlo by to jen k tomu, že by se rozhodovalo o nás bez nás? Protože na evropském trhu jsme dost závislý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Lesníci sbírají data na demonstračních plochách

22:08 Lesy ČR: Lesníci sbírají data na demonstračních plochách

Už čtyřiadvacet takzvaných demonstračních objektů založily na bezmála osmi a půl tisíce hektarů Lesy…