Přehlídka Grand Veteran je partnerem mosteckého autodromu

26. 11. 2018 15:29

Mostecký autodrom navázal partnerství s organizátory přehlídky Grand Veteran, jejíž druhý ročník se uskuteční na konci dubna příštího roku v areálu pražské Psychiatrické nemocnice Bohnice. Vzájemná spolupráce se zaměří i na další konkrétní akce, například už v lednu na mototuristickou jízdu pro milovníky automobilů a řízení Winter Trial.

Přehlídka Grand Veteran je partnerem mosteckého autodromu
Foto: Autodrom Most
Popisek: Přehlídka Grand Veteran na mosteckém autodromu
reklama

„Partneři už nám také pomáhají s organizací slavnostního galavečera ankety o nejlepší tuzemské automobilové a motocyklové jezdce Zlatý volant a Zlatá řídítka. Zapůjčí nám například nádherný sportovní vůz Praga Alfa 1000 mil, vyrobený v Československu v roce 1932. Bude ozdobou galavečera spolu s ostatními vystavenými exempláři, jež zmapují vývoj automobilového průmyslu od historie po současnost,“ vysvětlil obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Přehlídka Grand Veteran je podle viceprezidenta Federace klubů historických vozidel (FKHV) ČR Jaroslava Větvičky ojedinělým představením veteránského klubového života, které spojuje všechny jeho aspekty a prezentuje je veřejnosti. Do bohnického areálu zve nejen fandy veteránů v sobotu 27. dubna 2019.