Prezidentský speciál Jaromíra Soukupa dnes večer na TV Barrandov

22.01.2018 17:06

Televizní Skupina Barrandov přinese svým divákům exkluzivní díl Duelu Jaromíra Soukupa – prezidentský speciál. Pod palbou otázek generálního ředitele televize Barrandov Jaromíra Soukupa bude současný prezident a obhájce postu Miloš Zeman. Sledujte Duel Jaromíra Soukupa – prezidentský speciál dnes večer na TV Barrandov.

Prezidentský speciál Jaromíra Soukupa dnes večer na TV Barrandov
Foto: 7.cz
Popisek: Duel Jaromíra Soukupa

V pondělí 22. ledna ve 20.15 odvysílá televize Barrandov prezidentský Duel Jaromíra Soukupa. Pozvání generálního ředitele a moderátora pořadu Jaromíra Soukupa přijal současný prezident a obhájce postu v letošní volbě – Miloš Zeman. S nabídkou účasti byl osloven i druhý kandidát na prezidenta – Jiří Drahoš.

„Do dnešního prezidentského speciálu Jaromíra Soukupa jsme pozvali současného prezidenta a jeho vyzyvatele v letošní volbě. Druhý zmíněný svou účast v této debatě bohužel odmítl. Ačkoli jeho rozhodnutí respektuji, velmi mě mrzí – a to především s ohledem na diváky naší televize, potažmo všechny nerozhodnuté voliče. Myslím si, že ve chvíli, kdy se rozhoduje o budoucnosti a celkovém směřování naší země, by měli oba kandidáti prezentovat svá stanoviska a myšlenky,“ uvedl generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Sledujte exkluzivní Duel Jaromíra Soukupa – prezidentský speciál již dnes ve 20.15 na televizi Barrandov.

reklama

autor: Tisková zpráva

Tomio Okamura byl položen dotaz

Mandát

Dobrý den, úmrtí pana Bašty je mi líto. Ale jak jsem se dočetla, on byl dlouhodobě vážně nemocný a mandát už nevykonával více jak rok. Přijde vám v pořádku, že takový politik (nemyslím tím jen pana Baštu, ale obecně) pobírá náhrady? Vy pořád tvrdíte, jak se tu plýtvá našimi penězi a toto podle vás n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvě historické nádrže a tůň s vodou ze zámecké studánky obnovily na Plzeňsku Lesy ČR

22:08 Dvě historické nádrže a tůň s vodou ze zámecké studánky obnovily na Plzeňsku Lesy ČR

Kamýky a U Kostelíka, dvě zaniklé historické průtočné vodní nádrže i tůň zanesenou sedimentem obnovi…