Rodinná komedie Strašidla má zajímavý jídelníček nejen pro upíra

22.07.2016 16:27 | Zprávy

Nová rodinná komedie režiséra Zdeňka Trošky Strašidla vstoupí do kin již za necelý měsíc. Premiéra v Čechách i na Slovensku je naplánována na 18. srpna, již od počátku srpna se pak představí film herecká delegace spolu s režisérem na několika regionálních předpremiérách.

Rodinná komedie Strašidla má zajímavý jídelníček nejen pro upíra
Foto: red
Popisek: Zdeněk Troška při natáčení nové rodinné komedie Strašidla

Příběh plný fantazie chce navázat na slavnou tradici českých trikových komedií, jako Dívka na koštěti nebo Jak utopit doktora Mráčka, v nichž se potkávala moderní současnost s pohádkovým světem nadpřirozených bytostí. Rodina hejkala Huga žije poklidně ve starém domě na kraji města, dokud pohodu nenaruší vpád úředníka Patočky, který ve své horlivosti zjistil, že neznámí obyvatelé dluží za nájemné. Pohádkové bytosti jsou tak vrženy do našeho lidského světa, v němž se musí nejen naučit žít, ale také vycházet s lidmi. Ukáže se vůbec takové soužití jako možné?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Írán

Válka už začala, to nezmění nikdo. Co by ale podle vás bylo teď nejlepší východisko nebo nejlepší scénář, když ten současný považujete za průšvih?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ŘVC: Nové čekací stání pro malá plavidla u plavební komory Praha-Modřany

22:03 ŘVC: Nové čekací stání pro malá plavidla u plavební komory Praha-Modřany

V dolní rejdě plavební komory Praha-Modřany bylo dokončeno a uvedeno do provozu nové čekací stání pr…