SAP HANA Cloud je k dispozici ve formě předplatného

12.03.2014 15:03 | Zprávy

Zákazníci nyní mohou těžit z moderní platformy SAP HANA a zároveň z jednoduchosti a dostupnosti cloudu. Zjednodušený cenový model a možnosti nasazení i přístupu signalizují posun k na cloudu založeným cenových modelům. Společnost SAP totiž představila nové nabídky pro platformu SAP HANA Cloud. Zákazníci mají nově na výběr ze tří možností: SAP HANA App Services, SAP HANA DBServices a SAP HANA Infrastructure Services.

SAP HANA Cloud je k dispozici ve formě předplatného
Foto: Martin Kovář
Popisek: Chirurgický zákrok, ilustrační foto

SAP HANA nabízí nový cenový model i model spotřeby

Cílem nových cenových možností pro in-memory platformu SAP HANA je rozšířit její dosah a zároveň nabídnout základní cenu s volitelným rozšířením a zpřístupnit ji tak každému. Zákazníci k nákupu využívají model založený na spotřebě. Mohou tak implementovat buďto platformu samotnou nebo si zvolit doplnění například v podobě prediktivní analytiky či plánování. To poskytuje podstatně větší příležitost začít pracovat se SAP HANA a zlepšuje schopnost firem inovovat.

Platforma SAP HANA Cloud rozšiřuje možnosti výběru

V reakci na rostoucí aplikační ekonomiku představila společnost SAP novou rozšířenou nabídku pro platformu SAP HANA Cloud. Startupy, nezávislí výrobci softwaru a zákazníci nyní mohou vytvářet nové cloudové aplikace, které jim umožní naplno využít potenciál dat. Tato platforma jako služba (PaaS) nabízí in-memory infrastrukturu, databázi a aplikační služby pro vývoj, rozšiřování, implementaci a běh aplikací. Zákazníci mohou získat přístup k SAP HANA už v pouhých 30 minutách a ihned těžit ze sjednocené platformy pro aplikace nové generace, které lze jednoduše, integrovat a spouštět s flexibilitou smlouvy na bázi předplatného. SAP HANA Cloud platform nabídky jsou totiž dostupné prostřednictvím online obchodu SAP HANA Marketplace, a to v různých variantách a ve velikostech od 128 GB do 1TB.

SAP HANA umožňuje další pokrok v analýze genomu

Na platformě SAP HANA je také založena nová aplikace SAP Genomic Analyzer, která pomůže výzkumníkům odhalit nová informace v datech z genomu v reálném čase. Klíčovým přínosem aplikace je rychlejší práce s daty v průběhu zpracování genomu – při třídění, popisu i analýze dat. Celý proces se tím zrychluje ze dní na minuty. Cílem je, aby mohli výzkumníci analyzovat genetické varianty na rozsáhlých vzorcích a posléze tak personalizovat léčbu a docílit zlepšení péče o pacienty s onemocněními, jako je například cukrovka 2. typu.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Martin Hájek byl položen dotaz

Už jste si vyhodnotili váš neúspěch ve volbách?

Na základě čeho jste čekali větší úspěch ve volbách, když víc než zájmy občanů ČR hájíte ty evropské – např. migrační pakt, grean deal, přijetí Eura atd? Nemyslíte, že je třeba, abyste víc naslouchali tomu, co chce většina lidí v ČR? Nebo čemu přičítáte váš neúspěch? Ještě bych řekl, že si za to můž...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CzechTourism: Češi letos plánují utratit více za letní dovolenou, mírně roste zájem o zahraničí

22:04 CzechTourism: Češi letos plánují utratit více za letní dovolenou, mírně roste zájem o zahraničí

Celkem 61 % Čechů se chystá strávit letošní letní dovolenou v tuzemsku, nejčastěji v Jihočeském a Ji…