STAN: Situace na magistrátu znamená pád koalice

23.10.2015 11:02 | Zprávy

Pražská organizace Starostů a nezávislých považuje odvolání části Rady za jednoznačné porušení koaliční smlouvy a koalici jako takovou nadále nepovažuje za funkční.

STAN: Situace na magistrátu znamená pád koalice
Foto: Redakce
Popisek: Starostové a nezávislí

Vzniklá situace je důsledkem nekompetentnosti zastupitelů a radních za ANO a snahy ČSSD vrátit chod Prahy do starých kolejí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Záchranná služba pokračuje v posilování provozu

22:31 MHMP: Záchranná služba pokračuje v posilování provozu

Záchranná služba hl. m. Prahy (ZZS HMP) posílila v první polovině tohoto roku významně svůj standard…