SYNOT W opět jednou z nejlepších českých firem!

25.11.2017 19:19

I v letošním roce se skupina SYNOT zapsala do soutěže Českých sto nejlepších. Jedna z jejích společností – SYNOT W, a.s., se totiž, stejně jako v předešlých letech, umístila ve stovce TOP společností České republiky. Navíc zabodovala také v kategorii „dynamický růst a stabilita“.

SYNOT W opět jednou z nejlepších českých firem!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Udílení cen Českých 100 nejlepších na Pražském hradě

Soutěž Českých sto nejlepších letos pokračovala již svým 22. ročníkem. Pořádá ji společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius. Cílem soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných, anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

„Jsem opravdu potěšen z úspěchu, kterého se nám opět podařilo dosáhnout, a který je pro nás také motivací a závazkem do další práce. Právě společnost SYNOT W, a.s. byla první společností skupiny SYNOT, kterou jsme společně s tátou a bráchou založili. Má za sebou již 26 let existence. O to více mne těší, že i po této době se nám stále dostává uznání. Umístění v tomto prestižním řebříčku je pro nás nejen odměnou, ale také důkazem toho, že stále patříme k silným a uznávaným společnostem. Stejně jako vloni musím však na prvním místě i tentokrát poděkovat především managementu a všem zaměstnancům společnosti – ocenění totiž patří především jím,“ uvedl senátor a podnikatel Ivo Valenta, který ocenění osobně převzal.

Slavnostní vyhlášení anketní soutěže „Českých 100 nejlepších“ se uskutečnilo v pátek večer, a to ve Španělském sále Pražského hradu. Akce se zúčastnilo více než 700 hostů. Mezi nimi byly také významné osobnosti světa byznysu a politického života.

Fotogalerie: - Per aspera ad astra

Udílení cen Českých 100 nejlepších na Pražském hra...
Udílení cen Českých 100 nejlepších na Pražském hra...
Udílení cen Českých 100 nejlepších na Pražském hra...
Udílení cen Českých 100 nejlepších na Pražském hra...
Udílení cen Českých 100 nejlepších na Pražském hra...
Udílení cen Českých 100 nejlepších na Pražském hra...

Skupina SYNOT v této soutěži „bodovala“ již několikrát. V uplynulých letech se navíc kromě společnosti SYNOT W mezi oceněnými ocitly také společnosti SYNOT ICT Services a moderní startupová společnost Madfinger Games, do níž skupina SYNOT investorsky vstoupila. SYNOT však sbírá prestižní ceny také na poli prestižních mezinárodních soutěží – a to především v oblasti hoteliérství. Posledním oceněným je Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích, a to v rámci prestižní soutěže World Boutique Hotels Awards 2017. Vítězství si odnesl v kategorii European Best New Boutique Hotel.

O skupině SYNOT

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osob. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ: Do poslední chvíle netušili, co přijde

22:22 ČEZ: Do poslední chvíle netušili, co přijde

Pět dní trvala první fáze pařížsko-moskevské mise WANO (Sdružení provozovatelů jaderných elektráren)…