Státní úřad pro jadernou bezpečnost: Inspektoři odboru pro kontrolu nešíření ZHN přednášeli na Metropolitní univerzitě Praha

22.04.2019 18:02 | Zprávy

V rámci aktivit zaměřených na přibližování problematiky nešíření zbraní hromadného ničení vysokoškolským studentům, navštívili tentokrát inspektoři odboru pro kontrolu nešíření ZHN Metropolitní univerzitu Praha.

Státní úřad pro jadernou bezpečnost: Inspektoři odboru pro kontrolu nešíření ZHN přednášeli na Metropolitní univerzitě Praha
Foto: Archiv
Popisek: SÚJB

Přednáška byla po dohodě s Centrem bezpečnostních studií MUP zaměřena na praktické aspekty verifikace dodržování závazků vyplývajících ze Smlouvy o nešíření jaderných zbraní a Smlouvy o zákazu chemických zbraní. Inspektoři odboru pro kontrolu nešíření ZHN byli potěšeni množstvím dotazů ze strany studentů, což svědčí o zájmu, kterému se tato specifická oblast na pomezí technických oborů a mezinárodních vztahů těší u mladé generace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Změna Evropy

Zajímalo by mě, jak přesně to myslíte, že se společná Evropa musí měnit? Tvrdíte, že je třeba posílit konkurenceschopnost, bezpečnost, energetickou odolnost. Nemyslíte ale, že právě v tom ale EU dost selhává a je čím dál slabší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha hledá dodavatele pro navigačně-informační systém a vizuální styl

16:13 Letiště Praha hledá dodavatele pro navigačně-informační systém a vizuální styl

Letiště Praha vyhlásilo výběrové řízení na dodavatele, který zajistí přípravu manuálu navigačního a …