TUL: Sportovní ples s vyhlášením ankety Sportovec roku

22.01.2015 13:05 | Zprávy

Historicky první sportovní ples Technické univerzity v Liberci se bude konat v sobotu 7. února od 19.00 hodin v sále Lidových sadů. Součástí večera bude i vyhlášení ankety Sportovec roku TUL 2014.

TUL: Sportovní ples s vyhlášením ankety Sportovec roku
Foto: wikipedia
Popisek: Technická univerzita Liberec.

Do ankety můžete stále posílat nominace svých favoritů. V nominační listině jsou silná jména: „K favoritům určitě patří olympionička Zita Frydrychová nebo biatlonista a uktramaratonec Marek Kittel,“ říká jeden z organizátorů, student rekreologie, Petr Chvojka a dodává: „Pokud chcete někoho do ankety přihlásit, pošlete jeho jméno a příjmení, studijní obor, jeho sportovní disciplínu a připište největší úspěchy v roce 2014. Pak to pošlete na e-mail: lifefactory.crew@gmail.com.”

Organizace plesu se chopil se svým kamarádem, také studentem rekreologie, pod hlavičkou vlastní společnosti Life Factory, ples zaštiťuje a pomáhá jim organizovat Akademické sportovní centrum při naší univerzitě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

David Smoljak byl položen dotaz

Co by teda měla ČR a EU udělat?

Jak zajistit spravedlivý mír a jak Ukrajině garantovat bezpečnost? Mluví o tom dost politiků, ale já upřímně nevím, co má být tou garancí? Spravedlivý mír chápu, jen se tedy obávám, že k němu asi nedojde. USA chce kapitulaci Ukrajiny a EU proto spravedlivý (ani jiný) mír nedělá nic.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Rok 2026 - nejdelší úsek železnice na letiště i trať do Bavorska

7:23 Správa železnic: Rok 2026 - nejdelší úsek železnice na letiště i trať do Bavorska

Uplynulých dvanáct měsíců se neslo ve znamení rozvoje i udržení spolehlivosti provozu české železnic…