TV Prima: Nový Autosalon bude maximálně COOL!

04.06.2014 12:40 | Zprávy

Fanoušci a nadšenci primáckého Autosalonu se mají na co těšit, na jejich nejoblíbenější auto-moto pořad už nebudou muset čekat až na sobotní ráno!

TV Prima: Nový Autosalon bude maximálně COOL!
Foto: iprima.cz
Popisek: Loga TV Prima

V rámci letního schématu sesterského kanálu Prima COOL premiéru Autosalonu uvidí už ve čtvrtek ve 20.15 právě na tomto kanále! A nejen to, pořad bude mnohem nadupanější, vymazlenější, zkrátka bude na co koukat! Celé léto bude navíc probíhat soutěž o zapůjčení kabrioletu MINI Cooper. Stačí sledovat premiéru Autosalonu na Prima COOL, poslat SMS se správnou odpovědí a výherci hned druhý den přistavíme auto až před jeho dům!

„Diváci kanálu Prima COOL mají pořady s automobilovou tematikou rádi, důkazem toho je skvělá sledovanost například oblíbeného Top Gearu. Proto jsme si na prázdniny připravili novinku v podobě speciálního vydání pořadu Autosalon. Ten dokonce diváci COOLu uvidí v exkluzivním vysílacím čase – ještě dřív než na hlavním kanále TV Prima,“ dodává programový ředitel Roman Mrázek.

AUTO – základem budou samozřejmě testy nových modelů, kde nevynecháme jedinou kategorii! Od užitkáčů až po exkluzivní vozy typu Aston Martin Vanquish, Mercedes-Benz S Coupé či Rolls-Royce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Dobrý den.

Čeho se bojíte víc? STAČILA nebo SPOLU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Skrytá nádrž na naftu celníkům neunikla

19:28 Celní správa: Skrytá nádrž na naftu celníkům neunikla

Skrytou nádrž o objemu 500 litrů odhalili jihomoravští celníci při kontrole dodávkového vozu na dáln…