ÚOHS: Havířov měnil okna v rozporu se zákonem, pravomocná pokuta činí 1,5 milionu korun

16.10.2016 9:00 | Zprávy

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže potvrdil svým pravomocným rozhodnutím uložení pokuty ve výši 1 500 000 Kč statutárnímu městu Havířovu za chyby ve veřejné zakázce „Výměna oken v obytných domech ve vlastnictví města Havířov".

ÚOHS: Havířov měnil okna v rozporu se zákonem, pravomocná pokuta činí 1,5 milionu korun
Foto: ÚOHS
Popisek: ÚOHS

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže potvrdil svým pravomocným rozhodnutím uložení pokuty ve výši 1 500 000 Kč statutárnímu městu Havířovu za chyby ve veřejné zakázce „Výměna oken v obytných domech ve vlastnictví města Havířov“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Štěpán Slovák byl položen dotaz

Jak to myslíte s tím socialismem ve zdravotnictví?

Co přesně navrhujete? Podle mě máme dobré zdravotnictví, ale bohužel dost nedostupné – myslím v tom sehnat nějakého odborníka, když ho potřebujete. To hodláte řešit jak? V minulé vládě se vám to teda nepovedlo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Dvorecký - název mostu mezi Zlíchovem a Podolím

10:17 MHMP: Dvorecký - název mostu mezi Zlíchovem a Podolím

Rada schválila finální název mostu mezi Podolím a Zlíchovem. Podle předpokladů se bude jmenovat ofic…