Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových zdarma převedl na město Frýdek-Místek tři pozemky u nemocnice

30.08.2020 21:38 | Zprávy

ÚZSVM ve Frýdku-Místku bezúplatně převedl na město Frýdek-Místek tři pozemky o celkové výměře 2 485 m2 v celkové hodnotě téměř 600 000 Kč, které se nacházejí na parkovišti u nemocnice.

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových zdarma převedl na město Frýdek-Místek tři pozemky u nemocnice
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Rozsáhlé parkoviště u nemocnice je tvořeno celkem čtyřmi pozemky. Jeden z pozemků již v minulosti převzal ÚZSVM od bývalého Okresního úřadu ve Frýdku-Místku, dva pozemky získal v nedávné době jako tzv. nepotřebný majetek od Ředitelství silnic a dálnic ČR, čtvrtý pozemek již byl ve vlastnictví města, které je rovněž vlastníkem opěrné zdi, která lemuje parkoviště z jihovýchodní strany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Hamplová: Chce to prostě lidi zcela nové generace

Jací jsou podle vás lidi nové generace? Mě přijde, že právě ta nová generace propaguje zelené nesmysly a další, jako třeba různá pohlaví atd. A ještě by mě zajímalo, jak se vlastně díváte na naše členství v EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Na jihu Čech se objevily padělky sluchátek a dětských hraček

22:31 Celní správa: Na jihu Čech se objevily padělky sluchátek a dětských hraček

Celkem 102 kusů hraček a 57 kusů sluchátek s podezřením na porušení některých práv duševního vlastni…