VMware: Změny ve vedení společnosti a předběžné finanční výsledky druhého čtvrtletí

21.07.2012 19:54 | Zprávy

Pat Gelsinger nahradí Paula Maritze ve funkci CEO společnosti VMware. Maritz zůstane členem představenstva společnosti a bude vykonávat funkci Chief Strategist ve společnosti EMC. VMware zároveň oznámila rekordní příjmy.

VMware: Změny ve vedení společnosti a předběžné finanční výsledky druhého čtvrtletí
Foto: VMware
Popisek: Společnost VMware, Inc.

Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW) oznámila, že Pat Gelsinger, současný prezident a provozní ředitel produktů informační infrastruktury ve společnosti EMC, nahradí od 1. září 2012 Paula Maritze ve funkci CEO společnosti VMware. Maritz zůstane členem představenstva VMware a ujme se nové pozice v oblasti technologické strategie společnosti EMC. Gelsinger bude zároveň jmenován členem představenstva společnosti VMware s účinností od 1. září 2012.

Dále pokračuje znění zprávy v angličtině:

VMware also announced preliminary second quarter results, including record quarterly revenues of approximately $1.123 billion, up 22% over second quarter 2011, versus guidance of $1.100 billion to $1.120 billion, and second quarter non-GAAP operating margins of approximately 32% versus guidance of 30.25% to 31.25%. VMware expects full-year 2012 revenues to be between $4.540 billion and $4.635 billion with non-GAAP operating margins between 30.25% and 31.25%. VMware will discuss further details about its second quarter results and full-year business outlook during its earnings call at 2:00 p.m. Pacific Time on Monday, July 23, 2012.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

migrace

Zajímalo by mě, jaký je ten váš zmiňovaný recept na migraci, když tvrdíte, že ,,my jako hnutí ANO říkáme, že máme svůj vlastní recept na pakt víz a migrace, na migraci jako celek." Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Podnikatelské svazy žádají odklad směrnice o transparentnosti odměňování a odmítnutí směrnice o právu na odpojení

10:17 Hospodářská komora: Podnikatelské svazy žádají odklad směrnice o transparentnosti odměňování a odmítnutí směrnice o právu na odpojení

Tři největší zaměstnavatelské a podnikatelské organizace v Česku požadují dvouletý odklad implementa…