Vedení Prahy v totálním rozkladu, ODS je připravena jednat

23.10.2015 9:57

Noční jednání ZHMP vyústilo v odvolání čtyř radních HMP. Od samého počátku koalice ANO-ČSSD-TROJKOALICE bylo jasné, že toto složení je naprosto nefunkční, Praha bez vize pouze trpí a vše se rozpadá. Ostatně i odvolání jen některých členů Rady vlastními zastupiteli ukazuje, že pro koaliční zástupce je to jenom kalkul. ODS by už ani nebyla překvapena, pokud by stávající „koalice“ vyměnila pouze pár křesel a pokračovala dál ve stylu "teď už bude opravdu líp".

Vedení Prahy v totálním rozkladu, ODS je připravena jednat
Foto: ODS
Popisek: ODS
reklama

Z personální politiky současného vedení hl. m. Prahy bylo zřejmé, že do vedení města zasahovali a zasahují šedé eminence a struktury, proti kterým ODS v posledním volebním období bojovala. Zdá se, že alespoň některé z nich pod naším tlakem ustupují ze svých pozic.

Jsme si vědomi složitosti situace a ODS je připravena ke konstruktivní spolupráci, která povede ke stabilizaci politické situace na magistrátě hl. m. Prahy, tak aby se Rada hl. m. Prahy a Zastupitelstvo hl. m. Prahy mohli místo osobním půtkám naplno věnovat řešení problémů, které trápí Pražany. A bohužel jich není po roce nečinnosti málo.

ODS je připravena se aktivně a zodpovědně podílet na dalším rozvoji našeho hlavního města. ODS je připravena případně podpořit či tolerovat pouze nové koaliční nastavení.

Ing. Alexandra Udženija
předsedkyně klubu zastupitelů ODS ZHMP

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úřad vlády: ECD zveřejnilo Hospodářský přehled ČR 2020

11:54 Úřad vlády: ECD zveřejnilo Hospodářský přehled ČR 2020

Premiér Andrej Babiš, generální tajemník Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) Ange…