Vězeňská služba: Wsedě hrála na akci "Drásovské kulturní léto"

31.08.2022 16:22 | Tisková zpráva

13. ročník festivalu „Drásovské kulturní léto“ zval občany z Drásova a přilehlých obcí ke kulturnímu prožitku. Akce konaná za každého počasí byla zahájena hodinovým koncertem kapely Wsedě jejíž playlist se skládá z folkových a popových písní.

Vězeňská služba: Wsedě hrála na akci "Drásovské kulturní léto"
Foto: vscr.cz
Popisek: Vězeňská služba ČR - logo

Starostka městyse Drásov zahájila 13. ročník festivalu, přivítala vedení věznice, představila kapelu Wsedě a popřála přítomným příjemné odpoledne. Kapela složená ze 4 hudebníků, kteří vykonávají trest odnětí svobody ve Věznici Kuřim, byla obohacena o dva civilní členy a to, kytaristy z Kytary.cz a zpěvačku, vychovatelku z věznice.

Podpořit přítomné hudebníky přišli také celé jejich rodiny i s dětmi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Co myslíte tou spravedlností?

,, Pláčete nad Ukrajinou? Nad Irákem? Nad Libyí? Nad Sýrií? Nad Venezuelou? Neplačte, spravedlnost si cestu najde.“ To jste napsal. Co myslíte tou spravedlností? A myslíte, že na válce ve válce je něco spravedlivé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci rozkryli podvody na DPH ve stavebnictví

22:31 Celní správa: Celníci rozkryli podvody na DPH ve stavebnictví

Daňovou trestnou činnost prověřovali liberečtí celníci Odboru pátrání Generálního ředitelství cel u …