Vtip za stovku slaví stovku! …a Televize Barrandov mu vydává knihu

23.08.2014 13:37

Televize Barrandov za přítomnosti mistrů českého humoru natočila jubilejní 100. díl pořadu Vtip za stovku! Ten je historicky nejdéle uváděným zábavným formátem stanice. Kulatiny »svého dítěte« oslavili moderátoři Václav Vydra a Michal Novotný křtem knihy 900 Nej vtipů, kterou pod hlavičkou speciálního vydání časopisu Sedmička přivede na pulty knihkupců a trafik vydavatelství Empresa Media. Diváci TV Barrandov uvidí narozeninový díl pořadu v sobotu 27. září ve 20:10.

Vtip za stovku slaví stovku! …a Televize Barrandov mu vydává knihu
Foto: TV Barrandov
Popisek: TV Barrandov

Pořad plný vtipů vysílá Televize Barrandov nepřetržitě už dva a půl roku. „Vtip za stovku patří stabilně mezi nejsledovanější pořady vlastní tvorby Televize Barrandov. Vedoucí pozici mezi středečními pořady neztratil ani v průběhu letních měsíců, do nichž jsme zařadili jeho reprízy. Ty standardně atakují tří set tisícovou hranici divácké sledovanosti. Jsem moc ráda, že si naši diváci našli na TV Barrandov tento pořad, který jim přináší vtip a jiskru do jejich dnů,“ uvedla generální ředitelka TV Barrandov Marcela Hrdá.

Dosud se v pořadu, jenž vzniká ve spolupráci Barrandov Televizního Studia a.s. se společností JOY department s.r.o. Petera Núněze vystřídalo 99 hostů. Pouze jediný, historicky první host Martin Zounar, si po 9. březnu 2012 návštěvu zopakoval. Ve vysílání zaznělo na 2 000 vtipů a odvysílalo se 5 000 minut natočeného materiálu.

Vedoucí projektu Vítek Pokorný má o důvodech úspěchu pořadu jasno. „Přináší totiž lidem tu nejobyčejnější věc v životě – vtip,“ sdělil věcně Pokorný. „Dnes do výročního 100. dílu jsme pozvali hosty, se kterými nám bylo v průběhu dvou a půl let, po které Vtip za stovku natáčíme, obzvláště mile a u nichž se nikdy nemůže stát, aby zkazili zábavu. Miloš Knor, Milan Pitkin,  Mojmír Maděrič, Ivo Šmoldas, Josef Mladý – to jsou mistři našeho humoru,“ doplnil Pokorný.

Pozvání do jubilejního dílu přijali kromě výše zmíněných také Karel Štědrý, Laďa Kerndl, Alice Bendová, Richard Tesařík, Alexandr Hemala, Petr Vondráček, Vladimír Hron, Josef Carda, Ivan Vodochodský, Petr Oliva, Heidi Janků, Kateřina Macháčková a Daniel Vali. Nechyběl pochopitelně stálý hudební host Ruda z Ostravy.

Další premiérové díly Vtipu za stovku uvede Televize Barrandov od 30. srpna každou středu v tradičním čase ve 20:10

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česko rozehraje dětská tvořivost díky happeningu základních uměleckých škol ZUŠ Open 2018

8:39 Česko rozehraje dětská tvořivost díky happeningu základních uměleckých škol ZUŠ Open 2018

Čtvrtek 24. května bude patřit všem malým umělcům. Celostátní happening ZUŠ Open opět nabídne nespou…