Werichova vila: Vůně léta s pestrým kulturním programem

27.6.2022 7:38 odp. | Tisková zpráva

Milí přátelé Werichovy vily, léto je v plném proudu. Vládne čas pohody, zábavy a relaxu. Přijďte si jej zpestřit kulturním programem k nám do vily a prožít ho s námi.

Werichova vila: Vůně léta s pestrým kulturním programem
Foto: Facebook Werichovy vily
Popisek: Werichova vila

Zahradu v podvečer rozezní temperamentní latinské rytmy ve víru flamenca. Dále v rámci cyklu letních koncertů Klasika u Wericha zazní tóny severských skladatelů z Islandu, Norska a Finska. 

Anketa

Je zákrok Fialovy vlády proti cenám energií dostatečný?

0%
98%
hlasovalo: 25345 lidí

Tradičně se dočkáme i poezie naživo díky slam poetry exhibici. Těšit se můžete i na nejlepší stand-up ve městě komiků Čermáka a Staňka. Obojí na naší krásné zahradě.

V srpnu budeme hostit čtyřdenní umělecký festival spolku ProART. Ten vám v průběhu  těchto dní nabídne workshopy tance, zpěvu, herectví, psaní a fotografie. Stačí se jen přihlásit. A v rámci jeho večerního programu můžete navštívit hudebně-literární večer O tichu, taneční představení o hrdince Marii Kudeříkové, oblíbené komorní drama Chopin_Sandová: Milostné preludium a divadelní rozhovor s Hugo Haasem i hereckou improvizaci Ve We smíru v doprovodu syntetizátorové hudby.

A nezapomněli jsme ani na ty nejmenší návštěvníky. Děti si budou moci poslechnout čtení o Skřítku Šalvějovi a zeptat se ilustrátorky Markéty Vydrové na vše, co jen dětskou mysl napadne.

Těšíme se na společně prožité léto!

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Demise

Pane premiére, vzhledem k otřesnému stavu veřejných financi, rostoucí inflaci, poklesu životní úrovně i osobních úspor, vzhledem k nejistotě týkající se zásobování plynem Evropu z Ruska letos v zimě, neuvažujete, prosím, o demisi? Nezaznamenal jsem krom projevů jediný hmatatelný krok Vašeho kabinetu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ číslo týdne: 1 145 miliard Kč

22:16 ČEZ číslo týdne: 1 145 miliard Kč

1 145 miliard Kč činí celkový přínos ČEZ pro Českou republiku za 30 let od vzniku společnosti.