Z mobilních buněk od ČEZ vyroste „Triangle City“

01.10.2014 8:00 | Zprávy

Zástupci Skupiny ČEZ dnes v Chudeřicích předali sestavy mobilních buněk hejtmanovi Ústeckého kraje Oldřichu Bubeníčkovi. Z buněk vyroste zázemí pro dělníky i řidiče kamionů v průmyslové zóně Triangle na Žatecku. ČEZ je kraji nabídl za 1 procento pořizovací ceny.

Z mobilních buněk od ČEZ vyroste „Triangle City“
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Skupina ČEZ využívala objekty v rámci výstavby nového zdroje v elektrárně Ledvice. Jedná se o 8 objektů ubytoven o celkové podlahové ploše 3452 m2 a jednoho objektu kuchyně s jídelnou o celkové podlahové ploše 537 m2.  Zázemí tak zde může ve128 pokojích najít až 256 lidí. Ubytovny jsou vybaveny postelemi, skříněmi, židlemi i stolky, a to včetně peřin i povlečení. Nechybí ani kuchyňka, sprchy i společenská místnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Projekt těžby a zpracování lithia je realizovatelný

10:34 ČEZ: Projekt těžby a zpracování lithia je realizovatelný

Strategický projekt těžby a zpracování lithia v Ústeckém kraji pokročil do další fáze. Společnost Ge…