Advokátka Samková po utrpení kvůli Rathovi: Buď suďme fér, nebo rozdejme zbraně

24.05.2012 13:11 | Zprávy

Cesta, kterou se vydalo "veřejné mínění" v kauze Davida Ratha, je cestou, po které přicházely petice pracujících a brigád socialistické práce, dožadujících se exemplárního potrestání nepřítelkyně státu JUDr. Milady Horákové, napsala mimo jiné advokátka Klára Samková. A lidé se začali odhlašovat z jejího facebookového profilu.

Advokátka Samková po utrpení kvůli Rathovi: Buď suďme fér, nebo rozdejme zbraně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka Klára Samková

„Já jsem úplně zoufalá z toho, že lidé neumějí číst. Oni si to buď nepřečetli, nebo jim vůbec nedošlo, co čtou. Vůbec nebyli schopni vyextrahovat tu informaci, kterou jsem poskytla. Mně nešlo o to, kdo byl nevinný, kdo byl vinný, kdo byl nevinně odsouzený, kdo byl vinně odsouzený,“ reagovala advokátka na dotaz ParlamentníchListů.cz.

Rath je téměř jistě gauner

„Já vůbec nezpochybňuji, že David Rath je s pravděpodobností blížící se jistotě velký gauner a zločinec a že bude potrestán a potrestán po zásluze. Ale co mi na tom vadí, je ta předchozí reakce lidí, kteří se chovají jako hyeny, kteří zpochybňují jeho právo na advokáta, kteří zpochybňují právo na spravedlivý proces,“ vysvětlila.

„Vždyť to jsou v podstatě výzvy k lynči Ratha,“ obává se advokátka a dodává: „A to prostě je a musí být nepřípustné.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Benešovy dekrety

Jak přesně pomáhal jak tvrdíte prezident obejít rodu Lichtenštejnů Benešovy dekrety? Nic o tom nevím a zajímalo by mě to. A jak je vůbec možné, že se dají obejít?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČRo: Symfonický orchestr Českého rozhlasu oslaví 100. výročí

19:34 ČRo: Symfonický orchestr Českého rozhlasu oslaví 100. výročí

Symfonický orchestr Českého rozhlasu oslaví 100. výročí veřejným open-air koncertem v Riegrových sad…