Fischer má stále největší šanci stát se prezidentem, ukázal průzkum

15.06.2012 13:12 | Zprávy
autor: joh

Průzkum společnosti SANEP potvrdil vedení v preferencích pro přímou volbu prezidenta Janu Fischerovi. Za ním zůstávají s téměř totožným počtem hlasů Jan Švejnar a Miloš Zeman, ostatní kandidáti zůstávají vzadu s velkým odstupem.

Fischer má stále největší šanci stát se prezidentem, ukázal průzkum
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Jan Fischer

Největším favoritem voleb, které se budou konat počátkem roku 2013, je Fischer, pro kterého by v červnu tohoto roku hlasovala téměř čtvrtina (23,1%) voličů. Druhý největší počet hlasů (15,2 %) získal ekonom Švejnar.

Celý průzkum ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Co děláte pro zakopání příkopů vy?

Tvrdíte něco o zakopávání příkopů, ale kdo je vykopává hlubší než vy? Proč opovrhujete názory třeba i lidí, co se vás zde slušně ptají? Proč jste se neohradili, když bývalý premiér lidi urážel za jejich názory? Nebo třeba, proč o sobě tvrdí, že jste demokraté, jak kdyby ostatní nebyli? Ježková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Za zdravou Vidnavu: Plánovaný kaolinový lom ohrožuje mokřiny, chráněné EU

22:03 Za zdravou Vidnavu: Plánovaný kaolinový lom ohrožuje mokřiny, chráněné EU

U Vidnavy na Jesenicku má vzniknout až 23hektarový povrchový kaolinový lom.