Jste prý spokojenější s vládou. Trochu

23.01.2012 18:33 | Zprávy
autor: par

V porovnání s předchozími průzkumy společnost STEM naznačuje, že na přelomu roku se mírně zvýšila spokojenost lidí s prací vlády, parlamentu a prezidenta. Vláda i český parlament pracovaly v uplynulém měsíci "dobře" podle necelé třetiny lidí, prezident podle dvou třetin.

Jste prý spokojenější s vládou. Trochu
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Zasedání vlády

Vládu i parlament chválí takřka jen stoupenci pravice, v případě práce prezidenta je příznivé hodnocení širší, i když i zde se zřetelně odlišuje názor stoupenců
vládních pravicových stran a levicové opozice. Prezident je tradičně hodnocen nejlépe.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Nemyslíte, že by pomohla legalizace konopí?

Není ve finále míň škodlivé než neznámé látky? Ono i když něco zakážete, objeví se nějaká napodobenina a je to tak začarovaný kruh, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…