Kladno: Pracoviště magistrátu v NC Oaza rozšiřuje své služby

20.01.2012 11:59 | Zprávy

Magistrát města Kladna rozšířil od ledna 2012 služby na pracovišti Czech POINT v nákupním centru Oaza. Nově zde mohou lidé pořídit ověřené kopie dokumentů nebo si zde nechat ověřit podpis.

Kladno: Pracoviště magistrátu v NC Oaza rozšiřuje své služby
Foto: Archiv
Popisek: Centrum města Kladno. Ilustrační foto

Kladenský magistrát otevřel pracoviště Czech POINTu v nákupním centru na konci září minulého roku. Rozšířil tak občanskou vybavenost centra zejména pro obyvatele žijící v okolí. Ti můžou spojit nákupy s vyřízením různých úředních dokumentů, a to i o sobotách, což ocení zejména lidé, kteří přes týden pracují v Praze a nemají tak možnost dostat se na úřad během týdenních úředních hodin.

„Od poměrně krátké doby, co Czech POINT v Oaze funguje, jej navštívilo již 339 žadatelů a zájem o vyřízení si základních úředních dokumentů se zde neustále zvyšuje. To svědčí o tom, že zřízení pracoviště v této lokalitě je pro občany potřebné a zároveň komfortní,“ uvedl kladenský primátor Dan Jiránek. Nejvíce navštěvovaným pracovištěm v tomto směru je však stále Centrum správních agend na náměstí Svobody, které ve stejném časovém období navštívilo na tomto úseku 617 žadatelů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ postaví čtvrtou velkou českou přečerpávací elektrárnu

14:49 ČEZ postaví čtvrtou velkou českou přečerpávací elektrárnu

Na Orlíku vznikne čtvrtá velká přečerpávací elektrárna v ČR. Modernizací projdou všechna čtyři soust…