Klaus: Přímá volba prezidenta je osudová chyba

18.12.2011 12:02 | Zprávy

Prezident Václav Klaus byl hostem dnešní Nedělní partie televize Prima. V pořadu prohlásil, že viníky současné krize eurozóny jsou banky, které ochotně půjčovaly státům za nízký úrok. Vyjádřil se také k otázce přímé volby hlavy státu. Podle Klause je to fatální omyl.

Klaus: Přímá volba prezidenta je osudová chyba
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus

Prezident Václav Klaus byl hostem dnešní Partie televize Prima. V pořadu mimo jiné naznačil, že českou ekonomiku čeká těžký rok a z tohoto pohledu si nemůže dovolit posílat Mezinárodnímu měnovému fondu devadesát miliard korun na záchranu, zvláště když si uvědomíme, že český stát krizi nezavinil. Za viníky krize Klaus označil banky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

To jako vážně?

Je pravda, že tím, kdo otvíral tu bitcoinovou peněženku byl váš poradce? A to pak máme věřit i tomu, že jste o tom nevěděl od začátku? A s Bergrem pořád spolupracujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Začíná obnova vzácných rašelinišť u Velkého Dářka

22:31 AOPK ČR: Začíná obnova vzácných rašelinišť u Velkého Dářka

V chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy začala rozsáhlá revitalizace evropsky významné lokality Dá…