Manažerka ČT Kasalová ve své firmě školí jiné manažery, píše deník

15.12.2011 9:42 | Zprávy

Lidové noviny (LN) uvádějí, že nová ředitelka vývoje pořadů České televize Jana Kasalová se nevěnuje pouze práci na Kavčích Horách, ale zároveň spoluvlastní i firmu, která paradoxně školí top manažery v tom, jak komunikovat s médii. A to se prý některým členům Rady ČT nelíbí – podle nich jde o střet zájmů. Na jednání Rady ČT tak nejspíše bude brzy horko.

Manažerka ČT Kasalová ve své firmě školí jiné manažery, píše deník
Foto: ct.cz
Popisek: Logo České televize

Firma, v níž Kasalová působí, se chlubí výhradně spoluprací s institucemi, které kontroluje stát či kraje. „Casteam třeba školil vrcholový management pražského dopravního podniku, Městské policie v Praze nebo Českých drah," napsaly v této souvislosti LN.

„Tato společnost loni na jaře zvítězila ve výběrovém řízení, ve kterém jsme poptávali trénink vedoucích zaměstnanců v krizové komunikaci. Školení se týkalo asi šedesáti lidí,“ potvrdil pro deník pak mluvčí drah Radek Joklík.

„Lidé ve vedení televize by se těchto aktivit měli vzdát už z morálního hlediska. Paní Kasalové se na to zeptám," reagoval prý na aktivity Kasalové radní Jan Prokeš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: olb

Tomio Okamura byl položen dotaz

Od koho podle vás hrozí manipulace výsledku voleb?

A budete se nějak snažit dohlídnout na to, aby k ní nedošlo? Je to možné? A čemu nerozumím je to, co tvrdíte o účasti, že když přijde k volbám víc lidí, tak se manipulace nezdaří - jakou to má logiku? A jste případně připraven volby napadnout? Za jakých okolností?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Metropole potřebuje odvahu k reformám

13:21 Hospodářská komora: Metropole potřebuje odvahu k reformám

Aby Praha udržela tempo rozvoje a dohnala deficity, je nezbytná odvaha a zjednodušení regulací i byr…