Mediální slevomat pro Fischera. V MF Dnes a LN prý inzeruje se slevou 92,8 procenta

27.11.2012 16:26 | Zprávy
autor: rp

Prezidentský kandidát Jan Fischer je mediálními společnosti značně zvýhodňován. Na tuto skutečnost upozorňuje server motejlek.com. Od vydavatelství Mafra, které vydává deníky MF Dnes a Lidové noviny, dostal slevu na inzerci téměř 93 procent.

Mediální slevomat pro Fischera. V MF Dnes a LN prý inzeruje se slevou 92,8 procenta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Fischer

Vydavatelství Mafra se podle webu vydalo velmi nebezpečným směrem, daleko za hranice slevomatů. „Prezidentskému kandidátovi Janu Fischerovi poskytlo takovou slevu na jeho prezentaci, že to v zásadě nemá obdoby. Fischerova kancelář zveřejnila veškerá čísla. Mafra u svého produktu Top kombi (inzerce v Mladé frontě Dnes a Lidových novinách) nefakturovala Fischerovi ceníkových 4,121 milionů korun, ale 297,7 tisíc,“ uvádí server.

"Co dodat. Ztrátové vydavatelství míří do pekla! Jenom trouba by přece u Mafry teď inzeroval se slevou menší než 90 procent," uzavírá motejlek.com.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Vyjádříte se ke kauze s leteckou technikou?

Dávám za pravdu poslanci Maškovi, který tvrdí, že je víc než podezřelé, že mlčíte, a který má dobré postřehy, proto odkazuji na něj a třeba se odpovědí dočkáme. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Masek-ANO-Pane-Rakusane-kdo-vysvetli-660-milionu-navic-792542

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CzechTourism: Čína znovu objevuje Českou republiku

22:03 CzechTourism: Čína znovu objevuje Českou republiku

Od Pekingu až po Šanghaj. Česká centrála cestovního ruchu představila během dvoutýdenní mise v Číně …