Předseda poslaneckého klubu ČSSD Bohuslav Sobotka si totiž trval na tom, že se poslanci ve sněmovně pohybují v řádném režimu a je tak nutné, aby vláda požádala o mimořádnou schůzi sněmovny. To nakonec za vládu učinil předseda klubu ODS Petr Tluchoř. Poslanci tak začali jednat od 16.00 hodin v režimu mimořádné schůze sněmovny.
Jak ale ještě před touto schůzí zmínil premiér Petr Nečas, protože je dnes sněmovna ve skluzu, budou tak nuceni poslanci jednat a hlasovat do té doby, dokud nebudou všechny normy schváleny. Tedy i do noci.
Projevy jednotlivých řečníků čtěte ZDE

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: olb
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

7:33 Vězeňská služba: Dokumentární projekt Ve službě: Za mřížemi II
Přesně před rokem se na obrazovkách TV Prima objevil nový dokumentární projekt Ve službě: Za mřížemi…
- 20:16 FNUSA: Šetrnější přístup k léčbě parodontitidy přináší méně komplikací
- 16:14 ČEZ: Nárůst počtu dobíjení přes 50 %
- 11:14 Finanční správa se soustředí na stovky milionů nepřiznaných tržeb e-shopů
- 7:33 ČSÚ: Meziroční růst cen potravin opět zrychlil
- 22:42 Česká pošta: Zpráva o udržitelném rozvoji za rok 2024