Nečasovi by nevadilo, kdyby se Klaus do ODS vrátil

14.04.2010 13:40 | Zprávy
autor: olb

Volební lídr a místopředseda ODS Petr Nečas by zřejmě uvítal, kdyby se nynější prezident Václav Klaus vrátil do ODS. Vyplývá to z rozhovoru, který vedl Nečas se studenty.

Nečasovi by nevadilo, kdyby se Klaus do ODS vrátil
Prezident Václav Klaus se s ODS prakticky nikdy zcela nerozešel. Přesně tak to řekl Petr Nečas na dotaz účastníka úterní podvečerní besedy na Univerzitě Palackého (UP) v Olomouci.

Podle Nečase by se mohl Klaus do ODS vrátit. "Já sám tomu jsem nakloněn," řekl podle agentury Mediafax Nečas k tomu s tím, že Klaus si svůj vztah k ODS určí sám.

Kauza Langera mu asi příliš nevoní

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Souhlasíte s vaším ministrem?

Myslím teď s jeho tvrzením, že Německo výrazně přispívá k bezpečnosti Evropy. Není to spíš naopak? Vždyť právě Německo jsem přeci zve muslimské migranty. Já nevím, ale dost často mi přijde, že váš ministr tvrdí úplně něco jiného než vy. Jak to chápat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…