Nechystám personální zemětřesení, říká nový šéf cizinecké policie

04.07.2011 19:49

Majer nahradil v pozici šéfa cizinecké policie bývalého policejního prezidenta Vladislava Husáka, jenž byl v minulosti přistižen, jak po dálnici ujíždí dvousetkilometrovou rychlostí. Nový šéf ubezpečuje zaměstnance, že nechystá personální bouře, ale to při svém nástupu do funkce tvrdil i ministr vnitra Jan Kubice, který pak nemalé personální změny provedl.

Nechystám personální zemětřesení, říká nový šéf cizinecké policie

Novým šéfem cizinecké policie se stal Milan Majer, informovala o tom Česká televize. Jednou z jeho priorit bude zabezpečení vnějších hranic schengenského prostoru.

A čeho ještě by chtěl nově jmenovaný šéf cizinecké policie dosáhnout? Podle vyjádření mluvčí cizinecké policie Kudláčkové bude chtít především udržet v pozicích odborníky na cizineckou problematiku. Majer chce také dále rozvíjet zahraniční spolupráci

Ve funkci šéfa celé organizace vystřídal bývalého policejního prezidenta Vladislava Husáka, který cizineckou policii vedl od května 2008, ale svůj post musel opustit po té, co si ho jako náměstka vybral nový policejní prezident Petr Lessy.

Související:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Euro je cestou k vyšší prosperitě a stabilitě naší ekonomiky

To tvrdíte vy. Pokud ale vím, třeba v Řecku měli Euro a dostali se do velkých finančních problémů, které pak řešili ostatní státy, takže kdyby byla vaše teze správná, jak to že se Řecko dostalo do takových dluhů a hrozil krach jejich ekonomiky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Biden třikrát denně pleny. Už aby vyhrál Trump. Rusáci z Ukrajiny neodejdou. Český dvojitý agent promluvil

10:52 Biden třikrát denně pleny. Už aby vyhrál Trump. Rusáci z Ukrajiny neodejdou. Český dvojitý agent promluvil

„Poopravil jsem své názory. Už nejsem tak zapřisáhlý amerikanofil jako v osmdesátých letech. Možná, …