Ostrava: Bezpečnostní chodítka pro děti z mateřských škol

26.12.2011 18:06 | Zprávy
autor: Ostrava.cz

Odbor dopravy Magistrátu města Ostrava prostřednictvím své pracovní skupiny Aktiv města Ostravy pro BESIP v závěru roku zakoupil tři bezpečnostní chodítka WALKODILE® určená pro vycházky dětí z mateřských škol. Ve čtvrtek 22. prosince vedoucí odboru Břetislav Glumbík vylosoval dvě první mateřské školy, které dostanou chodítka na půl roku zapůjčena k vyzkoušení.

Ostrava: Bezpečnostní chodítka pro děti z mateřských škol
Foto: ostrava.cz
Popisek: Ostravská radnice

Třetí chodítko bude zapůjčeno na MŠ Ukrajinská v Porubě, kde na tamním dětském dopravním hřišti probíhá pro velké množství dalších školek ukázka dopravní výuky a správného chování v silničním provozu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Odsouzení pomáhali i o svátcích při likvidaci chovů, zasažených ptačí chřipkou

7:14 Vězeňská služba: Odsouzení pomáhali i o svátcích při likvidaci chovů, zasažených ptačí chřipkou

Do obce Habry na Havlíčkobrodsku bylo vysláno 22 odsouzených z Vazební věznice Hradec Králové a z Vě…