Rock for People v Hradci bude i nadále, politici souhlasí

18.07.2012 12:41 | Zprávy
autor: tan

Hned několik dotazů týkajících se festivalu Rock for People obdrželi od našich čtenářů politici z Hradce Králové. Jako poslední z nich se k problematice vyjádřila zástupkyně místní TOP 09 Lenka Jaklová.

Rock for People v Hradci bude i nadále, politici souhlasí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ochutnat bylo možno zhruba sto druhů piva

"Obava o budoucnost festivalu Rock for People určitě není na místě. Festival má dlouhodobě ty nejlepší tuzemské i světové reference. Během letošního bouřlivého léta pořadatelé dokázali profesionálně zvládnout i nečekaně vypjaté, dramatické situace," uvedla Jaklová čtenáři ParlamentníchListů.cz

Narážela tak na skutečnost, že letošní ročník festivalu byl opakovaně přerušován zejména kvůli nepřízni počasí. Na to si naší redakci stěžovalo hned několik stánkařů, kteří uvedli, že přišli o nemalé tržby, které jim provozovatelé festivalu nenahradí. "Stálo mě to desítky tisíc, o který jsem prostě přišel, strašné," řekl jeden z nich.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Petr Sokol, Ph.D. byl položen dotaz

Legislativa

Proč je vůbec legislativně možné, aby nějaké zákony byly schvalovány bez debaty? Pochopil bych to třeba ve stavu nouze. Ale jinak? Proč s tím něco neuděláte? CO vím, tak se teď jednací řád měnil, proč ne i toto? Protože jestli je to praxe této vlády, jak kritizujete, proč s tím něco neuděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VLS přivezou na Země živitelku chuť české krajiny

22:13 VLS přivezou na Země živitelku chuť české krajiny

Bio hovězí maso z vlastních chovů, ukázku ekologického hospodaření i příběh českého zemědělství. Voj…