Víme, jak bude vypadat Výbor pro bezpečnost a Výbor pro obranu

13.12.2011 13:55 | Zprávy

EXKLUZIVNĚ Jak informovaly ParlamentníListy.cz Výbor pro obranu a bezpečnost se rozdělí na Výbor pro obranu příslušný rezortu obrany a Výbor pro bezpečnost kontrolující ministerstvo vnitra. Výboru pro bezpečnost bude šéfovat dle koaliční dohody předseda Věcí veřejných Radek John a podle informací ParlamentníchListů.cz by měl Výboru pro bezpečnost šéfovat Jan Vidím z ODS.

Víme, jak bude vypadat Výbor pro bezpečnost a Výbor pro obranu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Sněmovna bez poslanců

Přinášíme vám složení obou výborů.

Podle informací ParlamentníchListů.cz z důvěryhodného zdroje budou členy Výboru pro obranu: Zdeněk Boháč (ODS), Ludmila Bubeníková (TOP 09), Jana Černochová (ODS), Alexander Černý (KSČM), Karel Černý (ČSSD), Martin Gregora (TOP 09), Václav Horáček (TOP 09), Petr Hulinský (ČSSD), Václav Klučka (ČSSD), Jan Kubata (ODS), Viktor Paggio (VV), Marie Rusová (KSČM), Antonín Seďa (ČSSD), Martin Vacek (VV), Jan Vidím (ODS).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Štěpán Slovák byl položen dotaz

Legalizace konopí

Pane poslanče, přijdete mi docela liberální. Zajímá mě váš postoj k legalizaci konopí? Nemyslíte, že kdyby bylo legální, možná by se tak nerozšířil trh z různými psychomodulačními látkami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České muzeum hudby je dočasně uzavřeno

16:07 České muzeum hudby je dočasně uzavřeno

Od 29. června do 31. prosince 2026 je pro veřejnost uzavřeno České muzeum hudby. Důvodem je připravo…