„Arogantní fracek“ Feri. Netykejte mi! Fotograf popsal svou zkušenost z tramvaje

02.06.2019 9:40

Fotograf Vít Hassan se v tramvaji setkal s poslancem TOP 09 Dominikem Ferim. Hassan na jedné straně zdůraznil, že odsuzuje jakékoli rasistické urážky, a to i vůči Ferimu. Má ovšem také zato, že je Dominik Feri vlastně jen zamindrákovaný arogantní fracek.

„Arogantní fracek“ Feri. Netykejte mi! Fotograf popsal svou zkušenost z tramvaje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Teplický radní Dominik Feri

O poslanci Ferim bylo v posledních dnech napsáno několik textů – v souvislosti s jeho napadením na Moravě. Útok na něj bývá srovnáván s útokem, přesněji řečeno již se dvěma útoky na Ladislava Jakla, bývalého spolupracovníka exprezidenta Václava Klause. Fotograf Vít Hassan na sociální síti Facebook prozradil, že nechybělo moc a s Ladislavem Jaklem srovnal skóre.

Anketa

Jste pro vypsání předčasných voleb do sněmovny?

17%
83%
hlasovalo: 25147 lidí

Hassan však poslance nenapadl. Raději se podělil o jednu historku z tramvaje.

„Právě jsem jel v tramvaji s Dominikem Ferim. Povídám mu: ‚Ahoj Dominiku!‘ (Chtěl jsem mu jen říct, že ačkoliv s ním názorově nesouhlasím, tak mě mrzí, že byl fyzicky napaden.) Feri mi na to podrážděně, arogantně řekl: ‚Buďte tak laskavý a netykejte mi!‘ Tak jsem se s ním rozloučil s tím, že 41letý člověk rozhodně NEBUDE vykat (o 19 let mladšímu) 22letému mladíčkovi. – Mimo jiné si tykám s Foldyna Jaroslav, nebo (pokud by někdo namítal, že nás s Jardou Foldynou spojují zčásti podobné názory), tak si mimo jiné tykám například s Ivanem Bartošem, ačkoliv s ním také ne ve všem názorově souhlasím... Chybělo málo a s Ladislavem Jaklem dnes ‚srovnal skóre‘ na 2:2,“ napsal Hassan.

Všechny případné diskutující požádal, aby se zdrželi rasistických výhrůžek a narážek proti Ferimu.

Sám ovšem po setkání s poslancem dospěl k názoru, že je to arogantní fracek. „Rasisticky někoho urážet (i kdyby to byl sebevětší šmejd) totiž považuji za velice ubohé. – Dnes jsem se totiž na vlastní oči přesvědčil, že je Dominik Feri arogantní, zamindrákovaný fracek,“ uzavřel fotograf.

Fotograf Petr Vrabec v diskusi pod příspěvkem prohlásil, že se Ferimu nediví, že se ohradil. Hassan podle jeho názoru neměl důvod poslanci tykat. I když je mladý. Matematik Marian Kechlibar naproti tomu konstatoval, že by člověku o tolik let mladšímu možná také tykal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dnešní debaty o „uhlíkové stopě“? Dříve upalovali čarodějnice, srovnává Jaroslav Bašta

7:43 Dnešní debaty o „uhlíkové stopě“? Dříve upalovali čarodějnice, srovnává Jaroslav Bašta

Česko trápí již několik let sucho, změna klimatu, a jen těžko se hledají řešení, co s tím. Někdejší …