„Toto je pro Alláha.“ Nože jim zakázali, tak na lidi stříkají kyselinu. Britská vězení přecpaná muslimy

07.02.2018 6:35

Stejně jako islámský terorismus jsou v Londýně i útoky nožem jednou z věcí, které policie nemůže vyřešit. Na rozdíl od vyšetřování lidí, kteří říkají sprosté věci o muslimech na Facebooku a Twitteru, na což jsou Metropolitní policisté velice dobře vybaveni. Toto smutné konstatování zaznělo v článku investigativního novináře Daniela Greenfielda, jenž mapuje bezpečnostní situaci Londýna v posledních letech. Při páchání trestné činnosti přešli členové gangů od používání střelných zbraní k nožům. Když i jejich nošení bylo zakázáno, rozmohly se útoky kyselinou. Autor upozorňuje na přímou souvislost mezi množstvím takových útoků a složením obyvatelstva v londýnských čtvrtích.

„Toto je pro Alláha.“ Nože jim zakázali, tak na lidi stříkají kyselinu. Britská vězení přecpaná muslimy
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Násilnosti ze strany muslimů v Londýně jsou podle mnohých pravidlem

Investigativní novinář Daniel Greenfield, autor se zaměřením na radikální levici a islámský terorismus, se zabýval útoky kyselinou v muslimských no-go zónách Londýna a v té souvislosti s hořkou ironií konstatuje, že šplíchance kyseliny jsou testem multikulturalismu. „Ten palčivý pocit na tváři je vzrušující pocit korozivního multikulturalismu rozežírajícího britské komunity,“ varuje autor.

Anketa

Podporujete zbourání vepřína v Letech u Písku?

3%
97%
hlasovalo: 8970 lidí

Připomíná, že zákazem střelných zbraní, nožů, čističů odpadů a pštrosích per se problém nevyřeší. Omylem kontroly zbraní, kontroly nožů a kontroly žíravin je to, že neživé předměty nezabíjejí lidi. Zbraně po sobě navzájem nestřílejí. Nože se nevytahují za bílého dne z pochvy a nebodají náhodné kolemjdoucí. Láhve s kyselinou neklepou na auta, aby postříkaly cestující poté, co stáhnou boční okénko.

Daniel Greenfield tvrdí, že imigrace importuje útoky kyselinou do Velké Británie stejně tak, jako dováží gangy muslimských mužů bodajících servírky v restauracích a přitom křičících: „Toto je pro Alláha“. Vraždy v Londýně jsou stejně jako vraždy ve většině velkých amerických měst způsobeny násilím mezi gangy. Za střelbou, pobodáními a útoky kyselinou jsou gangy. Mnoho z těchto gangů je tvořeno první a druhou generací migrantů z muslimského světa. Vězení ve Spojeném království jsou přecpané odsouzenými muslimy. A tyto zločinecké gangy dodávají přirozeně rekruty islámskému terorismu, podobně jako se to děje v Iráku a v Sýrii.

Z náboženských důvodů lze u sebe nůž mít

Podivuje se nad tím, že se úřady stále snaží vyřešit problém používání nožů k trestné činnosti jejich zákazem. Mějte u sebe nůž bez „dobrého důvodu“ a můžete vyfasovat čtyři roky natvrdo. Mezi dobré důvody pro nošení nože patří jeho použití jako rekvizity v divadelním představení Romea a Julie, jeho přeprava do muzea nebo „náboženské důvody“. Zákaz, který zahrnuje i „meče“, samurajské meče a „zombie nože“, nefunguje. Zákaz však funguje natolik dobře, že mnoho zločineckých gangů začalo používat kyselinu.

ParlamentníListy.cz přinášejí v plném znění článek Daniela Greenfielda o útocích kyselinou v Londýně, který vyšel na FrontPageMag 17. 7. 2017 a přeložili ho Libor Popovský a Helena Kolínská z české verze webu Gatestone Institute, což je nepolitická a nezisková rada věnující se mezinárodní politice a think-tank, jehož posláním je vzdělávat veřejnost v oblastech, o nichž mainstreamová média neinformují.

Situace se v Londonistánu vyvíjí skvěle

Hlavní město Londýn má nejvyšší míru vražd v zemi. Zatímco úřady zahájily vyšetřování vepřového masa pohozeného před mešitu nebo údajně strženého hidžábu, skutečná zločinnost stále roste.

Kontrola zbraní zafungovala tak báječně, že se v Londýně počet zločinů spáchaných střelnou zbraní zvýšil o 42 %. Když nám zastánci kontroly střelných zbraní dávají za příklad Spojené království, tak zřejmě nemají na mysli těch 2 544 zločinů spáchaných se střelnou zbraní v Londýně.

Kontrola zbraní však v Londýně do určité míry funguje. Členové gangů, kteří se nedostanou ke střelné zbrani, si musí vystačit s ostrou čepelí. Počet zločinů spáchaných s nožem v ruce vzrostl v Londýně o 24 procent na 12 074 zaznamenaných trestných činů. V roce 2016 bylo ubodáno k smrti 60 lidí. (Poznámka překladatele: V roce 2017 bylo ubodáno k smrti 88 lidí.)

Proč? Zde je vysvětlení asistenta komisaře Metropolitní policie: „Existuje řada společenských důvodů, proč roste počet mladých lidí, kteří u sebe nosí nože, a policie to nemůže vyřešit sama.“ (Poznámka překladatele: Český ekvivalent funkce asistent komisaře je náměstek ředitele.)

Zdá se, že mezi složité společenské důvody patří i bodání jiných lidí. Ale stejně jako islámský terorismus, jsou v Londýně i útoky nožem jednou z těch věcí, které policie nemůže vyřešit. Na rozdíl od vyšetřování lidí, kteří říkají sprosté věci o muslimech na Facebooku a Twitteru, na což jsou Metropolitní policisté velice dobře vybaveni.

Úřady se stále snaží vyřešit problém používání nožů k trestné činnosti jejich zákazem. Mějte u sebe nůž bez „dobrého důvodu“ a můžete vyfasovat čtyři roky natvrdo. Mezi dobré důvody pro nošení nože patří jeho použití jako rekvizity v divadelním představení Romea a Julie, jeho přeprava do muzea nebo „náboženské důvody“. Zákaz, který zahrnuje i „meče“, samurajské meče a „zombie nože“, nefunguje.

Zákaz však funguje natolik dobře, že mnoho zločineckých gangů začalo používat kyselinu.

Počet útoků kyselinou v Londýně vzrostl ze 162 v roce 2012 na 454 v roce 2016. V letošním roce již proběhlo 199 útoků kyselinou. Nedávno se například odehrálo za o něco málo více než hodinu pět útoků kyselinou. (Poznámka překladatele: Článek vyšel 17. července 2017.)

Novým řešením problému bude zřejmě kontrola prodeje čističů odpadů

Je zde tlak „omezit“ prodej žíravých látek, a postihovat nošení čističů odpadů u sebe bez dobrého důvodu. Když bude veřejnosti zakázán nákup čističů odpadů, tak budou v Londýně konečně všichni v bezpečí. Funguje to v případě zbraní a nožů. Bude to fungovat i v případě žíravin. Problém s ucpaným WC je stejně jako najíždění autem do lidí za pokřiku Alláh Akbar cenou, kterou musíme všichni zaplatit za rozmanitost.

Je snadné obvinit a zakázat neživé předměty. A vyhýbat se jakékoliv diskusi o pachatelích.

Čtvrtí Londýna s nejvyšším počtem útoků kyselinou je Newham. Je to také čtvrť s druhým nejvyšším podílem muslimů v populaci ve Velké Británii. Během pěti let se v této „etnicky nerozmanitější čtvrti v Anglii a Walesu“ uskutečnilo 398 útoků kyselinou. 33 procent obyvatel Newhamu tvoří lidé, kteří nejsou britskými občany.

Určitě je to však jen nějaká náhodná shoda okolností

Až na to, že místem s třetím nejvyšším počtem útoků kyselinou je čtvrť Tower Hamlets. Tower Hamlets je muslimská no-go zóna. Patří mezi čtvrti s nejmenším podílem rodilých Britů v zemi. 35 populace tvoří muslimové. Většina z nich jsou Bangladéšané a Somálci.

V této čtvrti, která byla nazvána „Islámskou republikou Tower Hamlets, se uskutečnilo 84 útoků kyselinou.

Také úplně náhodou má nejvyšší míru útoků kyselinou na světě právě Bangladéš. Pokud by však chtěl někdo naznačit, že tyto dvě statistiky vzájemně souvisejí, tak jej Metropolitní policie bude vyšetřovat za zločiny z nenávisti.

Místem s druhým nejvyšším počtem útoků kyselinou v Londýně je obvod Barking a Dagenham, rostoucí muslimská enkláva, která si zvolila svého prvního muslimského starostu, jehož plány zahrnují i uspořádání islámského festivalu „pro celou komunitu - bez ohledu na náboženství“.

Barking je skvělé místo, kde máte možnost volby být muslimem nebo muslimem. Bez ohledu na náboženství.

Rodilí Britové tvořili v roce 2001 80 procent obyvatel Barkingu. Nyní jejich podíl klesl na méně než polovinu. Podle údajů ze sčítání lidu v roce 2011 zde „všechny náboženské skupiny kromě křesťanů a Židů navýšily svůj podíl“. Je to také místo, kde islamisté nesli transparenty s nápisem „Britští vojáci, jděte do pekla“.

Pročpak by asi tak mohly být v Barkingu útoky kyselinou tak rozšířené?

Pátým v pořadí na seznamu kyselinových útoků je městský obvod Redbridge, kde se původní britská populace snížila během deseti let o 40 844 lidí. Poslední sčítání lidu ukázalo, že rodilí Britové a Irové z Redbridge prchají, zatímco Pákistánci a Bangladéšané se valí dovnitř. Zatímco křesťanů a Židů v populaci ubývá, tak podíl muslimů vzrostl o 11 procent. Stejně tak se zvýšil počet útoků kyselinou.

Pákistán patří mezi země s nejvyšší mírou útoků kyselinou na světě. Hned po Bangladéši. Redbridge se může pochlubit velkou rozmanitostí a přítomností mnoha Pákistánců i Bangladéšanů. A také útoky kyselinou.

Ale jistě je tohle opět jen další nevyzpytatelná shoda okolností. Stejně jako to že 2 + 2 se rovná 4.

Šestým v pořadí je městský obvod Hackney. Je to místo, kde se hlídka šaría tvořená kamarády vrahů britského vojáka Lee Rigbyho ve videu chvástala, že „Britové nebudou v ulicích Londýna nikdy v bezpečí“.

Rozhodně nejsou v bezpečí v Hackney.

Se 14-tiprocentním podílem jsou muslimové druhou nejpočetnější náboženskou skupinou v Hackney. Podíl původní britské populace poklesl na 36 procent ze 44 procent v roce 2001. Podle místních úředníků to je „odrazem rostoucí rozmanitosti Hackney, která je v současnosti označována za šestou etnicky nejrozmanitější čtvrť v Londýně po Newhamu, Redbridge a dalších“.

Šestý v rozmanitosti a šestý i v počtu útoků kyselinou

Ze zbývajících čtyř městských obvodů na seznamu kyselinových útoků mají tři z nich - Croydon, Ealing a Hilingdon obyvatelstvo, ve kterém jsou běloši už v menšině nebo mají jen velice těsnou převahu. Kensington a Chelsea, ve kterých tvoří běloši rozhodující většinu, mají nejnižší míru útoků kyselinou. Média se tak pochopitelně pokoušejí obviňovat z útoků kyselinou původní rodilé Brity.

Čísla však nelžou.

Pro Londýn jsou tyto šplíchance kyseliny testem jeho diverzity. Ten palčivý pocit na tváři je vzrušující pocit korozivního multikulturalismu rozežírajícího britské komunity.

Zákazem střelných zbraní, nožů, čističů odpadů a pštrosích per se problém nevyřeší. Omylem kontroly zbraní, kontroly nožů a kontroly žíravin je to, že neživé předměty nezabíjejí lidi.

Zbraně po sobě navzájem nestřílejí. Nože se nevytahují za bílého dne z pochvy a nebodají náhodné kolemjdoucí. Láhve s kyselinou neklepou na auta, aby postříkaly cestující poté, co stáhnou boční okénko.

Imigrace importuje útoky kyselinou do Velké Británie stejně tak, jako dováží gangy muslimských mužů bodajících servírky v restauracích a přitom křičících: „Toto je pro Alláha“.

Alláh i kyselina jsou importovány z muslimského světa

Vraždy v Londýně jsou stejně jako vraždy ve většině velkých amerických měst způsobeny násilím mezi gangy. Za střelbou, pobodáními a útoky kyselinou jsou gangy. Mnoho z těchto gangů je tvořeno první a druhou generací migrantů z muslimského světa. Vězení ve Spojeném království jsou přecpané odsouzenými muslimy. A tyto zločinecké gangy dodávají přirozeně rekruty islámskému terorismu, podobně jako se to děje v Iráku a v Sýrii.

Zákaz čističů odpadů nezastaví útoky kyselinou. Kontrola čističů odpadů není řešením. Kontrola migrace řešením je.

Imigrace z násilnických společností náchylných k terorismu je kyselina, která rozleptává Evropu. Zastánci migrace pocákali kyselinou Británii, Ameriku, Austrálii i Kanadu. Pumové útoky, útoky nožem, znásilňování dětí a útoky kyselinou jsou palčivým průvodním jevem tohoto útoku.

Tato korozivní kyselina však dělá svoji práci méně senzačními a nápadnými způsoby. Když se již Britové necítí jako doma ve svých vlastních komunitách, když mešity nahrazují kostely a synagogy, když hlídky šaría pochodují ulicemi, když je angličtina v ulicích nahrazována urdu a arabštinou, i to je kyselina imigrace rozleptávající maso a kosti národa.

Útoky kyselinou nezabijí okamžitě. Zmrzačí a znetvoří. Newham, Barking, Tower Hamlets a velká část Londýna byly zanechány zmrzačené a znetvořené tak, že je již jejich původní dlouhodobí obyvatelé nepoznávají.

Británie má svoji krásnou tvář pocákanou kyselinou. Její jasné rysy jsou zjizveny a zmrzačeny. Od Londýna po Manchester a od Birminghamu po Bradford je nyní popálená a trpí.

Daniel Greenfield, spolupracovník Shillman Journalism u Freedom Center v Kalifornii, je investigativní novinář a autor se zaměřením na radikální levici a islámský terorismus.

Text přeložili Libor Popovský a Helena Kolínská z české verze Gatestone Institute.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jiří Hroník

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Jak je to s tou výjimkou?

I kdybysme pro teď měli výjimku z migračního paktu. Na jak dlouho by platila? Jak dlouho předpokládáte, že tu budou uprchlíci z Ukrajiny? Co když se z nich po čase stanou občané ČR? A proč bysme měli mít výjimku zrovna my, když uprchlíci (ne třeba z Ukrajiny) jsou i v jiných státech, ale třeba Ukraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Že ji neměli rádi? Za tím bude něco jiného. Petr Žantovský tuší, co je za koncem ministryně

4:44 Že ji neměli rádi? Za tím bude něco jiného. Petr Žantovský tuší, co je za koncem ministryně

TÝDEN V MÉDIÍCH Za hodně brutální znásilnění vnímání politiky se dá brát vyjádření Heleny Langšádlov…