„U těch c*kánů špinavejch.“ Řev na hokeji: Dominik Hašek v akci. Slova podpory. A nový vývoj

16.06.2020 8:02 | Zprávy
autor: kas

Proti hokejovému trenérovi Martinu Stloukalovi, který svým svěřencům vysvětloval, že „nebudou žrát kebaby u smradlavejch špinavejch cikánů“, se postavil bývalý brankář Dominik Hašek. Rasismus prý nemá v kabině co dělat a Stloukala by prý k mládeži neměli pouštět. Hašek to uvedl v interview na CNN Prima News. A problém s trenérovým údajným rasismem měli i novináři z Respektu, Deníku N a Deníku Referendum. A také s českou společností, které to nevadí.

„U těch c*kánů špinavejch.“ Řev na hokeji: Dominik Hašek v akci. Slova podpory. A nový vývoj
Foto: Screen Facebook
Popisek: Dominik Hašek zpívá: Není nutno, aby bylo přímo veselo

Česko oběhla nahrávka hokejového trenéra Martina Stloukala, ve které nejdříve vysvětluje, že se nebude bavit s matkami hráčů, a následně vysvětluje, jakou stravu budou jeho svěřenci denně jíst a hlavně jakou jíst nebudou. To vše velmi expresivně, takže nebyla nouze o hlášky typu: „Vo smaženým žrádle se ani nebudeme bavit. Nechci vidět, že budete žrát nějaký čínský přejetý psy, kebaby, u těch cikánů smradlavejch, špinavejch tam, nebo něco takovýho. Nebo pizzu. To ani náhodou, hošánci. Jestli uvidím pizzu, tak ho kopnu do prdele, že vylítne před zimák.“ Také povzbuzoval bojového ducha týmu. Nahrávku zveřejnil server iSport.cz.

Jak informovala CNN Prima News, trenér bude ve své práci pokračovat, nicméně mu klub vytkl jeho slovník. Ve vysílání se trenér sám vyjádřil. Uvedl, že jeho proslovu předcházelo setkání s rodiči, kde představil plán sezóny a své požadavky. Také komentoval fakt, že v podstatě řekl svým svěřencům, ať si jeho proslov nahrávají. „Sliboval jsem si od toho to, že to pustí doma rodičům a ty rodiče si snad porovnají tu naši první debatu, kterou jsme tam vedli, trenér a rodiče, a tu moji následnou reakci, že nepochopili, co jsem po nich chtěl.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Andor Šándor: Ukrajinu nečeká nic příjemného

18:30 Andor Šándor: Ukrajinu nečeká nic příjemného

Bezpečnostní expert a bývalý šéf vojenské rozvědky Andor Šándor v podcastu Startitup varoval, že vzt…