„Vyřídím si to s ním. V Ostravě.“ Novotný už to zase zkouší na Zahradila

21.02.2024 21:34 | Monitoring

Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) je vzteky bez sebe, důvodem je dnešní návštěva jeho spolustraníka, europoslance Jana Zahradila, v kanceláři bývalého prezidenta České republiky Miloše Zemana. Na sociální síti X jej, jak je jeho zvykem, počastoval nevybíravými slovy. A plánuje si to s ním vyřídit osobně.

„Vyřídím si to s ním. V Ostravě.“ Novotný už to zase zkouší na Zahradila
Foto: Instagram
Popisek: Rozrušený Pavel Novotný

Poslanec Evropského parlamentu Jan Zahradil z ODS, který před časem oznámil, že v europarlamentu končí jako šéf klubu ODS a kandidovat již dál nebude, potěšil Miloše Zemana svou návštěvou v jeho kanceláři v Jaselské ulici v Praze.

O to, že jejich setkání bylo příjemné, se podělil prezident Miloš Zeman s veřejností na svém facebooku, kde také zveřejnil společnou fotografii se Zahradilem a krátkým komentářem. „Srdečně jsem ve své pražské pracovně přivítal europoslance ODS Jana Zahradila. Rád hovořím s inteligentními lidmi, kteří mají jasné názory a neschovávají se za falešné krasořeči,“ napsal ve středu odpoledne na sociální síť.

Stejně tak se společným snímkem pochlubil Zahradil na Instagramu s popiskem „Ex-prezident a jeho ex-volič“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Tak, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseŠiroko , 22.02.2024 9:59:24
Tomu tchořovi nějak otrnulo. Po té střelbě na fakultě by měl lézt kanálama, nebo by měl být zavřený v lochu. Ten paznecht má jediné štěstí, že nad ním drží zastupující eurořišský protektor herr Rakušan svou ochrannou pazouru. Ale všeho do času.

|  8 |  0

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…