„Vyřídím si to s ním. V Ostravě.“ Novotný už to zase zkouší na Zahradila

21.02.2024 21:34 | Monitoring

Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) je vzteky bez sebe, důvodem je dnešní návštěva jeho spolustraníka, europoslance Jana Zahradila, v kanceláři bývalého prezidenta České republiky Miloše Zemana. Na sociální síti X jej, jak je jeho zvykem, počastoval nevybíravými slovy. A plánuje si to s ním vyřídit osobně.

„Vyřídím si to s ním. V Ostravě.“ Novotný už to zase zkouší na Zahradila
Foto: Instagram
Popisek: Rozrušený Pavel Novotný

Poslanec Evropského parlamentu Jan Zahradil z ODS, který před časem oznámil, že v europarlamentu končí jako šéf klubu ODS a kandidovat již dál nebude, potěšil Miloše Zemana svou návštěvou v jeho kanceláři v Jaselské ulici v Praze.

O to, že jejich setkání bylo příjemné, se podělil prezident Miloš Zeman s veřejností na svém facebooku, kde také zveřejnil společnou fotografii se Zahradilem a krátkým komentářem. „Srdečně jsem ve své pražské pracovně přivítal europoslance ODS Jana Zahradila. Rád hovořím s inteligentními lidmi, kteří mají jasné názory a neschovávají se za falešné krasořeči,“ napsal ve středu odpoledne na sociální síť.

Stejně tak se společným snímkem pochlubil Zahradil na Instagramu s popiskem „Ex-prezident a jeho ex-volič“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Chytří lidé, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseberan 96 , 22.02.2024 9:34:29
spolu rozmlouvají i když mají rozdílné názory. Hlupáci a nuly jenom píšou sprosťárny a nenávistné příspěvky. Ten rozdíl je evidentní !

|  8 |  0

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…