Německo se od začátku migrační krize snaží příkladně pomáhat uprchlíkům, ale zdaleka ne všichni se za to své nové „domovině“ odvděčí. Desítky případů znásilnění, stovky dalších případů sexuálního obtěžování a násilí. Ve výsledku navýšení násilné kriminální činnosti se sexuálním podtextem o 12,5 % a bezpočet zničených životů obětí i jejich rodičů, partnerů a dětí. To je odvrácená tvář německé vstřícnosti vůči migrantům.
Další z nesčetných příběhů plných násilí, utrpení a smrti se odehrál v azylovém centru v bavorském Arnschwangu tuto sobotu. Jednačtyřicetiletý afghánský migrant si zde z neznámých důvodů vzal jako rukojmí matku a její dvě děti ve věku pěti a šesti let, kteří pocházeli z Ruska. Policie na místo činu dorazila kolem páté hodiny ranní, ale případ nakonec skončil tragicky. Afghánský migrant usmrtil přímo před očima jeho matky a bratra pětiletého chlapce.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

