Bývalý primátor Svoboda musel na policii. Vysvětloval Opencard

25.06.2013 17:44 | Zprávy
autor: joh, čtk

Bývalý pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS) dnes vypovídal kvůli projektu Opencard na policii. Detektivové z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) si jej na výslech pozvali vůbec poprvé od březnového obvinění. Svoboda však vyšetřovatelům pouze přečetl své stanovisko, řekl dnes ČTK.

Bývalý primátor Svoboda musel na policii. Vysvětloval Opencard
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec ODS Bohuslav Svoboda

"Já jsem přišel na toto jednání s tím, že jsem sdělil, že přednesu své stanovisko k celé věci, které jsem přednesl, a žádné další otázky jsem nedostal," uvedl někdejší primátor. Co bylo obsahem jeho vyjádření, ale nechtěl komentovat. Text prý později zveřejní na svém webu. "Já to zveřejním oficiálně, aby nevznikly žádné misinterpretace," dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jak bych pomáhal Ukrajině? Nepomáhal.“ Miroslav Ševčík dal jasnou odpověď

7:00 „Jak bych pomáhal Ukrajině? Nepomáhal.“ Miroslav Ševčík dal jasnou odpověď

VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA Poslance Miroslava Ševčíka těší, že dle průzkumu Eurobarometer je pouze 34 %…