ČSSD dnes představí návrhy na změny daní

15.04.2019 7:25 | Zprávy

Sociální demokraté a zástupci hnutí ANO budou dnes po zasedání vlády hledat koaliční shodu nad zálohovaným výživným či revizí dávek na bydlení. ČSSD plánuje koaličnímu partnerovi předložit také své návrhy na změny daní tak, aby vláda posílila příjem rozpočtu. Zprávu přinesla ČTK.

ČSSD dnes představí návrhy na změny daní
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto

Předseda ČSSD Jan Hamáček nechtěl před víkendem návrhy předjímat, už dříve nicméně ČSSD hovořila o vyšším zdanění bankovního sektoru či zavedení digitální daně pro firmy jako Google či Facebook. ANO je k zavádění sektorových daní zdrženlivé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Imunita

Je podle vás v pořádku, že mají politici imunitu? Neuvažujete prosadit zrušení imunity? Já nevidím důvod, proč by politici měli být kryti imunitou a dělat tak ze sebe něco víc.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krajní řešení, jak přinutit Petra Pavla respektovat vůli lidu. Je zde

9:05 Krajní řešení, jak přinutit Petra Pavla respektovat vůli lidu. Je zde

Prezident Petr Pavel dle řady názorů protahuje jmenování Andreje Babiše premiérem. Má budoucí vláda …