ČT zažila šok: Fanoušek Le Penové roztrhl v přímém přenosu papír z EU

23.04.2017 22:17

Jedním z hostů francouzského televizního speciálu České televize byl také podporovatel Marine Le Penové Jean-Pierre Hottinger, jenž již delší dobu žije v České republice. Před kamerami předvedl něco, co diváci veřejnoprávní televize asi hned tak neuvidí.

ČT zažila šok: Fanoušek Le Penové roztrhl v přímém přenosu papír z EU
Foto: Repro foto youtube.com
Popisek: Marine Le Penová

Protikandidáti nacionalistky Marine Le Penové se shodují v tom, že ve volbách nesmí zvítězit tato francouzská nacionalistka, a většinou voliče svolávají do jednoho šiku za středolevicového kandidáta Emmanuela Macrona. Jean-Pierre Hottinger však nabídl zcela jiný pohled.

Všichni kandidáti odleva doprava sice slibují změnu, ale nakonec všichni budou poslouchat Brusel. Když pronášel tato slova, ukázal na kameru list papíru s vlaječkou EU a doprovodným textem. „Tady máte také něco, co přichází z Evropské komise, a to hovoří o hlavní orientaci ekonomické a zahraniční politiky. Jestli si myslíte, že pánové Sarkozy, Macron nebo Hollande vědí, co je potřeba udělat pro Francii, tak tohle je odpovědí. Tady to všechno, co je napsáno, to je vlastně taková trasa, kterou má jít Francie,“ prohlásil Hottinger.

V tu chvíli onen papír, jenž údajně pocházel od Evropské komise, vzal a roztrhl ho vejpůl. „My, Národní fronta, tohle nechceme,“ uzavřel svůj trochu teatrální výstup.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Strach obchází německou veřejností. Bojí se zmínit o uprchlících, islámu či vlastenectví. Zde je to černé na bílém

20:11 Strach obchází německou veřejností. Bojí se zmínit o uprchlících, islámu či vlastenectví. Zde je to černé na bílém

Judith Bergmanová na stránkách konzervativního Gatestone Institute upozorňuje na průzkum, který ukaz…