Drahoš tleská nad výsledky eurovoleb: Babiš se dá porazit! Je potřeba...

27.05.2019 16:15 | Zprávy

Neúspěšný prezidentský kandidát a současný senátor Jiří Drahoš se vyjádřil k volbám do Evropského parlamentu. Našel na nich jeden fakt, z něhož není příliš nadšený, ale také druhý, který ho prý naplňuje optimismem.

Drahoš tleská nad výsledky eurovoleb: Babiš se dá porazit! Je potřeba...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Drahoš

Senátor Jiří Drahoš dokázal najít na skončených volbách do Evropského parlamentu jednu pozitivní věc, ale také jednu věc ne právě povzbuzující. Vyslovil navíc jedno přání.

Drahoš nemá příliš radost z volební účasti, která nedosáhla ani 29 procent. Nad tím prý nelze jásat. Drahoš však považuje za pozitivní, že demokratické opoziční strany, které na EU nehledí jako na největší zlo, získaly víc hlasů než ANO Andreje Babiše. To dokazuje, že se Babiš dá porazit a neválcuje českou politickou scénu, jak se to může občas zdát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Náměstci

Proč máte stále náměstky, kteří pobírají nemalý plat, když už je vláda v demisi? K čemu jsou? A bylo tomu tak vždy nebo jen teď za vás? Chápu, že vy ve funkci zůstáváte a máte plat. A ještě by mě zajímalo, zda mají ministři nějaké ,,odchodné“ po skončení mandátu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala se loučil: Jsem úspěšný na sítích, nemusím mít nějaké funkce

16:23 Fiala se loučil: Jsem úspěšný na sítích, nemusím mít nějaké funkce

Kabinet premiéra Petra Fialy (ODS), který je aktuálně v demisi, má za sebou poslední řádné jednání. …