Erik Best opět šťouchnul do Sobotky kvůli uniklým mailům. A nejen do něj

12.01.2016 11:42

Nad slovy politického analytika Lukáše Jelínka se pozastavuje novinář amerického původu Erik Best na svém webu FSfinalword.cz.

Erik Best opět šťouchnul do Sobotky kvůli uniklým mailům. A nejen do něj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Erik Best

Jelínek totiž v dnešním deníku Právo napsal, že hackerský útok proti premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) vypadá jako nesmělý pokus o státní převrat. „Konzultuje politický analytik Lukáš Jelínek své články pro Právo s PR agenturou Bison & Rose? Nebo se u ní jenom inspiruje?“ ptá se Best a jde podle něj o legitimní otázky. 

Přesně takovou rétoriku, jakou dnes použil Jelínek, podle Besta s oblibou používá Bison & Rose na obhajobu svých klientů.

Původní text ZDE.

„Byl to Bohuslav Sobotka, kdo pod vlivem této agentury jako první mluvil o ‚puči se vším všudy‘ poté, co se skupina politiků ČSSD v říjnu 2013 spikla s Milošem Zemanem, aby se ho zbavili. Posléze ředitel České televize Petr Dvořák, taktéž klient Bison & Rose, ostře zkritizoval nespokojené redaktory a nazval jejich petici ‚pučem‘. Jelínek teď použil obdobný výraz jen pár dní po tom, co ukradené e-maily naznačily, že má k mocenské struktuře ČSSD mnohem blíže, než se oficiálně přiznává. Pokud tedy skutečně probíhá ‚plíživý převrat‘, on je jedním z těch, kterým zvoní hrana,“ zkonstatoval Best.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Že na Donbasu nejsou ruští vojáci, ale dobrovolníci? Tak ale dobře placení!“ Zaorálek se rozčiloval na Schneiderově akci k výročí Majdanu a publikum ho málem rozneslo

19:41 „Že na Donbasu nejsou ruští vojáci, ale dobrovolníci? Tak ale dobře placení!“ Zaorálek se rozčiloval na Schneiderově akci k výročí Majdanu a publikum ho málem rozneslo

Čubčí syn Porošenko, gruzínští střelci z oken konzervatoře na kyjevském Majdanu. Spálení lidé ve vyp…