Idioti! vynadal Jindřich Šídlo voličům SPD. Zapojil se Robert Záruba. Ale když došlo na Fridrichovou...

22.07.2019 10:41

Komentátor Jindřich Šídlo se na svém facebookovém profilu obul do „kluků s vlaječkama“. „Hele, kluci s vlaječkama, co mi chodíte trollit na profil, tady máte svoji oběť,“ poznamenal Šídlo a vytáhl kauzu seniora Baldy, který byl odsouzen za terorismus. Do diskuse se poté zapojil i sportovní komentátor veřejnoprávní České televize Robert Záruba.

Idioti! vynadal Jindřich Šídlo voličům SPD. Zapojil se Robert Záruba. Ale když došlo na Fridrichovou...
Foto: Repro ČT24
Popisek: Šéfreportér SeznamZpráv Jindřich Šídlo
reklama

„Případ seniora, který pokácel stromy na koleje, nekončí. Muž odsouzený za terorismus podal dovolání. ‚Nejsem terorista, nejsem vrah. Měl jsem jenom strašný, živočišný strach o milované české plémě, české lidičky a české písničky,‘ hájí se Balda,“ tak zní tweet ČT24, který na svém profilu sdílel s výše uvedeným komentářem Šídlo.

Anketa

Kdo je nejlepší prezident?

hlasovalo: 13984 lidí

„Plus Cimbál bez vlaječky. Sem jste svůj boj dotáhli, gratuluju, idioti,“ poznamenal ještě Šídlo k tomu, kdo mu dle jeho slov chodí škodit na profil.

„Tady je zase noblesně nahavlováno tolerancí, pravdou, láskou a nezevšeobecňováním,“ zareagoval následně na slova Šídla programátor Pavel Cimbál.

„To je sbírka tweetařů. Podpis: Devět knížectví,“ uvedl pak v diskusi sportovní komentátor Robert Záruba. „Jé, sporťák už také bojuje proti trollům za ten jediný správný názorově zglajchšaltovaný svět... pozdravujte doma paní, a že první krůčky by Vám celkem šly,“ zareagoval Cimbál.

Záruba se však nedal. „Názorů tady mám od nuly do tisíce. Toleruju každého, kdo se chová slušně a netrolí. Vy jste se poznámkou o mém soukromí projevil jako buran. Takže je mi líto, takoví lidé mě nezajímají,“ uvedl.

„Překvapujete mne, ale víceméně vás chápu. Vzhledem k tomu, co paní Fridrichová za veřejnoprávní peníze dlouhodobě vytváří, nechcete vaše rodinné vazby radši moc uvádět ve známost. Ok, pokusím se to respektovat,“ podotkl Cimbál.

„Nechápete nic, vaše výplody jdou zcela mimo realitu a mimo mě. Laskavě se ztlumte nebo to udělám za vás,“ zostřil svou dikci Záruba.

„Udělejte to za mne, Zárubo. Vy víte, že já vím, a nyní i v opačném gardu. Tak ještě chvilku tam v té vaší názorově zprivatizované kavčí bublince dadejte, však si to platíme a ještě chvilku budeme,“ zmínil Cimbál. A Záruba celou diskusi zakončil: „Bez obav, blok časem dostanete. Ale nějaký čas si vás tady budu pěstovat jako takového svazového mimoně. Zatím.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To nejhorší na konec: Italská farmářka natočila svůj pozemek po nájezdu migrantů. „Sežrali mý psy, vys*rali se všude kolem, ožrali... Kdo mi pomůže? Tak kdo?!"

4:40 To nejhorší na konec: Italská farmářka natočila svůj pozemek po nájezdu migrantů. „Sežrali mý psy, vys*rali se všude kolem, ožrali... Kdo mi pomůže? Tak kdo?!"

ParlamentníListy.cz celý uplynulý týden mapují situaci v Itálii. Právě ta, jak se zdá, je velice pos…