„Nenechme se oklamat.“ Jandejsek s Velebou k volbám

22.08.2025 8:10 | Komentář
autor: David Hora

„Vidíme, jak vládnoucí garnitura slepence neumětelů dokázala za krátkou dobu zdevastovat ekonomiku a do nových voleb ve svých programech opět lže a slibuje lepší zítřky,“ píší ve svém předvolebním prohlášení zástupci Klubu 2019. Mluví o „nejhloupějších návrzích ke Green Dealu i zadlužování státu, které přinese chudnutí obyvatelstva se středními a nižšími příjmy“. Na závěr přichází jasná výzva právě ohledně blížících se voleb.

„Nenechme se oklamat.“ Jandejsek s Velebou k volbám
Foto: Foto: David Hora
Popisek: Setkání Klubu 2019 v Trhovém Štěpánově.

Prohlášení Klubu 2019 k předvolební rétorice a říjnovým volbám 2025

Způsoby předvolební rétoriky jsou, hlavně ze strany současné koalice, daleko za hranou slušnosti a především lživé komentáře a využívání provládních médií způsobují místo zvýšení volební účasti obyvatel nechuť jít k volbám a hlavně nedůvěru ve sdělovací prostředky a politiku vůbec.

Lži a dehonestace oponentů, které se stále zintenzivňují, přinášejí pochybnosti velké části populace ve fungování demokracie.

Návštěvníci Klubu 2019, který je sdružením odborníků především z oboru zemědělství a veřejně známých osobností, pravidelně hodnotí počínání současných vládních stran, jejich domácí hospodářskou politiku, která nejenže enormně zadlužuje stát, a tím každého občana naší vlasti, ale současně demotivuje soukromé podnikatelské subjekty neřešením negativního vývoje v energetice a v dalších vstupech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Klub 2019, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusealesia , 22.08.2025 8:15:04
plný souhlas

|  5 |  0

Další články z rubriky

„Se Seznamem končím“. Únik dat k Pokorné a Slonkové rozpoutal bouři

20:22 „Se Seznamem končím“. Únik dat k Pokorné a Slonkové rozpoutal bouři

Bývalý starosta Prahy 1 za TOP 09 Oldřich Lomecký v sobotu oznámil, že ruší svůj e-mail na Seznamu a…