Já tam byla... Ale nebyla! Volného bordel: Heidi Janků trpí. A herečka, ta to rozsekla

09.03.2021 14:39

Tři umělkyně, tři názory na víkendovou demonstraci. Zpěvačka Heidi Janků se k demonstracím jen „nachomýtla“. Přesto dostala od komentátorů na internetu co proto, a tak musela vysvětlovat. Naopak, zpěvačce Iloně Csákové bylo z toho, jak policie na Staroměstském náměstí zasáhla, smutno. A podle herečky Jihočeského divadla jsou demonstrující ovce a následují psychopatické vůdce. „Byla jsem na spoustě demonstrací proti vládě a půjdu zase. Ale takhle ne!“ vzkázala.

Já tam byla... Ale nebyla! Volného bordel: Heidi Janků trpí. A herečka, ta to rozsekla
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na neděli byly v Praze ohlášeny dvě demonstrace proti vládním opatřením. Obě ovšem policie rozpustila z důvodu právě nedodržování vládních nařízení jako například nošení respirátorů nebo zachování dvoumetrových rozestupů

První lockdownový víkend rozhodně nebyl pro média nudný. Jednak kvůli fotografii neorouškovaných umělců před Rudolfinem, ale také kvůli demonstraci taktéž převážně neorouškovaných odpůrců vládních opatření.

Do demonstrace se zapletla i jedna umělkyně. „Se nám ta procházka s pejskama nějak zvrtla,“ napsala zpěvačka Heidi Janků a přidala foto s demonstrací na pozadí. To si ovšem internetové davy vysvětlily jako podporu pro demonstranty. A Janků pak měla co vysvětlovat.

Anketa

Hospodařila Babišova vláda v době pandemie dobře s našimi penězi?

60%
40%
hlasovalo: 12121 lidí
„Byl to omyl. V žádném případě jsem tam nešla demonstrovat,“ uvedla zpěvačka dle Blesku. „Šly jsme se prostě jen projít do centra, protože v našem lese už znám každý strom. Tak jsme se tam bohužel octly,” doplnila a řekla, že kvůli tomu, jak demonstrace probíhala, se raději držela zpátky. A reakcí na sociálních sítích si všimla, nějaké dostala prý už na ulici. „Byla jsem z toho docela špatná, protože já tyhle davové akce vůbec nevyhledávám,“ řekla.

Demonstrace, na rozdíl od distancující se Janků, odsoudila herečka Daniela Bambasová, kterou si diváci mohou pamatovat ze seriálu Velmi křehké vztahy. „Myslím na všechny doktory a sestřičky, kteří teď padají únavou a bojují. Myslím na všechny pacienty, kteří trpí a modlí se, aby přežili a bojují,“ řekla Bambasová.

„A vidím ovce, které křičí: ‚Nebuďte ovce!‘ A následují své psychopatické vůdce a s bezohledností, sprostotou, agresivitou (a zřejmě s omezenou kapacitou mozku) zaměňují demokracii za anarchii. Byla jsem na spoustě demonstrací proti vládě a půjdu zase. Ale takhle ne!!! TEĎ NE!“ vzkázala na adresu demonstrantů.

A beze slov se k demonstracím vyjádřila zpěvačka Ilona Csáková. Tu dle její reakce dojala fotografie ze zásahu na Staroměstském náměstí, kde člen zásahové jednotky „pacifikuje“ ženu na chodníku. Tuto fotografii sdílela v souvislosti s včerejším Mezinárodním dnem žen.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

V troskách. Skandál se valí. Za covidová opatření hrozí velká pomsta

12:21 V troskách. Skandál se valí. Za covidová opatření hrozí velká pomsta

Ačkoliv někteří již zapomněli, Ministerstvo zdravotnictví bývalo kritizováno novináři, advokáty i ve…